Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

Події сторінка-15

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

Шановні ветерани, співробітники і студентство коледжу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу. У ці весняні дні нехай спогади про наших рідних, які власним здоров’ям та життям захистили майбутнє, залишаються в наших серцях. Всіх Вам земних благ, благополуччя та сімейного затишку. Зі щирою повагою Адміністрація коледжу.


6 травня 2020 року

2-5 травня 2020 року в ХНУМ імені І.П.Котляревського відбувся ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» для ССМШ, музичних училищ та коледжів. У весняних Харківських асамблеях онлайн взяли активну участь і студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та стали переможцями. У номінації «Народні інструменти» дипломом лауреата II ступеня нагороджений Третяк Андрій, дипломами лауреата III ступеня – Панасюк Андрій та Таран Вікторія. У номінації «Струнні інструменти» IV місце посів Доля Кирило, а Горбановський Владислав став дипломантом та володарем спеціального призу журі «Надія». Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання! Попри всі карантинні обмеження, труднощі із організацією занять, доступу до концертмейстера, ви все ж таки взяли участь та стали переможцями. Бажаємо вам невичерпної енергії, професійного зростання та творчого натхнення! А викладачам-наставникам: Стрільцю А., Мельник А., Мельник С., концертмейстеру Холодній М. – талановитих студентів.

ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

4 травня 2020 року


Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 4 травня 2020 року №343 продовжено загальнонаціональний карантин до 22 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.


22 квітня 2020 року


Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 продовжено загальнонаціональний карантин до 11 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.


2 квітня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 2 квітня 2020 року №255 продовжено загальнонаціональний карантин до 24 квітня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.


11 березня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 11 березня 2020 року №211 оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року. Згідно з наказом по ХВКМ від 12 березня 2020 року №32 навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

9 березня 2020 року

В Україні відзначають Шевченківські дні. Конкурсом читання віршів Тараса Шевченка відзначила громадськість Харкова 206-ту річницю від дня народження Великого Кобзаря. На святі біля памʼятника Т.Шевченка в центрі міста зібралися представники як владних структур Харкова й області, так і громадських організацій, ветерани АТО/ООС, духовенство, правоохоронці, студенти, школярі. Харківʼяни поклали квіти до памʼятника Кобзареві, а також мали змогу переглянути на екрані, встановленому біля пам’ятника, документальний фільм про Тараса Шевченка із серії «Великі українці». Свою виконавчу майстерність продемонстрували професійні артисти та самодіяльні колективи. Серед них народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська).

6 березня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся захід «Не тільки сьогодні-завжди», присвячений 8 Березня. У заході брали участь творчі колективи коледжу: ансамбль народного танцю «Закаблуки» з хореографічним номером «Дві куми» (керівник заслужений працівник культури України Олена Ковалівська), Олександр Багмут та Максим Лукаш-солісти вокального ансамблю «Гармонія» з піснею «Кохана» І.Поклада у супроводі хореографічного номеру у виконанні Єлизавети Шерстюк та Артема Близнюка (керівники Сергій та Олена Кобзєви), дует у складі Сергія Сватковського та Антон Півторацького з українською народною піснею «Підкручу я чорні вуса». Юрій Зеленцов виконав на роялі композицію Д.Гершвіна «Коханий мій». Театралізованою дією глядача підкорювали студенти випускниго курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», режисер заходу студентка 4 курсу Владислава Вдовченко (керівник Юлія Олійник).

5 березня 2020 року

В Основянському районі жінок привітали зі святом 8 Березня. Урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню, відбулися у Муніципальному центрі культури та аматорського мистецтва. У заході взяли участь близько 600 представниць району. З вітальними словами до присутніх звернулася голова Адміністрації Основʼянського району Ганна Головчанська, яка побажала жінкам щодня бути щасливими і коханими. Вона вручила грамоти кращим представницям різних професій. Після урочистої частини жінок привітали творчі колективи району. Це ансамбль струнних інструментів (керівник В.Шляхов), ансамбль гітаристів (керівники А.Лейбіна, А.Башмаков), оркестр естрадних інструментів (керівник Ю.Ковач), творчий колектив класичної хореографії (керівники Н.Замєсова, О.Павленко) з Харківського вищого коледжу мистецтв.

4 березня 2020 року

Вітаємо Шевченко Анастасію, студентку I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою на XXV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ», який проводився на базі Кіровоградського музичного коледжу з 28 лютого по 3 березня 2020 року в місті Кропивницькому. Анастасія стала лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Домра». Підготували студентку викладач Л.Колуканова та концертмейстер М.Холодна. Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів!

XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»

1 березня 2020 року

У неділю творчі колективи коледжу: вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники О.Кобзєва, С.Кобзєв), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна) взяли участь у концертній програмі «Масляну сім днів гуляєм», яка проводилася на майдані Свободи міста Харкова. Біля головної сцени працювала арт-зона, фото-зона, студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» провели чудові конкурси. На завершення свята традиційно спалили чучело Марени. Харків’яни символічно попорощалися із зимою та зустріли перший день весни. Організатор заходу Басанець Т.О.

Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм» Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм» Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм»

28 лютого 2020 року

В актовій залі коледжу відбулося веселе свято «Масляна», яке підготували студенти другого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом викладача О.Сомової. Учасників свята пригощали млинцями та хорошим настроєм. З яскравими номерами виступили народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) та фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна). У конкурсі з колодками активну участь взяв викладач А.Бурдов. Родзинкою свята були цигани, що завітали на свято з Мишком Патаповичем і розповіли майбутнє деяких глядачів. На фінал – учасники заходу долучилися до хороводу навколо опудала Масляної. На жаль погодні умови не дозволили провести свято на подвірʼї коледжу, але це не зіпсувало чудовий настрій присутнім. Тож вітаємо з Масляною! Бажаємо вам щастя і радісних турбот. Нехай в душі оселиться весна, а очі сяють теплом і веселощами. Бажаємо, щоб ваше життя було легким і насиченим цікавими моментами. Зі святом!

25 лютого 2020 року

В коледжі пройшли заходи, приурочені до 149-ої річниці з дня народження Лесі Українки: перегляд документального фільму «Стежками Лесі Українки» (про шлях Лесі Українки до власних творчих злетів через терни виснажливої боротьби з невиліковною хворобою); доповідь на тему «Ідеал краси у творчості Лесі Українки»; читання творів Лесі Українки «Довго щирими цими словами до людей промовлятиму я…». Заходи підготували й провели викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін.

21 лютого 2020 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» провели вікторину «Цікаві факти з української мови, присвячену дню рідної мови Переможцями стали студенти Ю.Анохіна, О.Балакірєва, К.Коваль. Франсуа Вольтер сказав: «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити усе життя». Бібліотека коледжу презентувала книжкову виставку «Там, де звучить рідна мова, живе український народ». Тож вивчаймо, вдосконалюємо й любімо рідну мову. Організатор заходу О.Мельник.

21 лютого 2020 року

Викладачі Рудь П.В. і Зінченко В.О. разом зі студентами спеціальності «Музичне мистецтво» відвідали лекцію видатного українського етномузиколога, лірника, доктора мистецтвознавства, професора Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології (ІМФЕ) імені М.Т.Рильського Михайла Хая, який завітав до ХНУМ імені І.Котляревського на міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». Його цікаву доповідь ілюстрував відомий харківський кобзар, бандурист Назар Божинський. В стінах консерваторії пролунали старовинні українські думи, історичні пісні, танці. 73-річний науковець вразив слухачів не тільки глибоким знанням тонкощів народної інструментальної традиції, але й гарним володінням колісною лірою. Дякуємо за чудову зустріч із непересічними музикантами, які зберігають і продовжують розвивати унікальну українську інструментальну музику!

Лекція видатного українського етномузиколога, лірника, доктора мистецтвознавства, професора Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології (ІМФЕ) імені М.Т.Рильського – Михайла Хая

20 лютого 2020 року

В культурно-мистецькій акції «100 хвилин «Пам’яті…» взяли участь студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», які випустили білі кульки в небо, що уособлювали душі загиблих героїв. Акція проходила на двох локаціях – Майдані Свободи та на майданчику біля пам’ятника Ярославу Мудрому. Режисер заходу В.Джура. Ансамбль скрипалів коледжу (керівник В.Шляхов) взяв участь у заходах кінотеатру «Боммер» до Дня Героїв Небесної Сотні «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки», який відбувся перед показом фільму «Герой України Євген Котляр». Народний ансамбль «Гармонія» (керівники С.Кобзєв та О.Кобзєва), солістка ансамблю А.Компанієць взяли участь у мистецько-патріотичній мистецькій композиції «Незгасима пам’ять», яка відбулася у обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтв. Режисер композиції, заслужений діяч мистецтв України О.Савенко. Близько 200 харківʼян зібрав у центрі міста флешмоб на честь Героїв Небесної Сотні. Його учасники стали у формі журавлиного клина, тримаючи в руках квіти та 107 фотопортретів полеглих героїв. Серед них – троє харківʼян: Владислав Зубенко, Євген Котляр, Юрій Паращук.

Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…» Культурно-мистецька акція «100 хвилин «Пам’яті…»

16 лютого 2020 року

В Великій залі ХНАТОБ імені М.В.Лисенка відбувся щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям», в якому взяли участь творчі колективи коледжу: народний вокальний ансамбль «Гармонія» під керівництвом Олени та Сергія Кобзєвих та жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» керівник Олена Василевська, концертмейстер Діана Скоропад.

Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям»

14 лютого 2020 року

В межах святкування Дня закоханих у коледжі відбулася правова година «Реєстрація шлюбу: як, де, навіщо?». Під час заходу студенти 3 курсів дізналися про правову складову поняття «шлюб», особливості законодавчої бази сімейного права України, процедуру подання заяви, час, місце реєстрації шлюбу, правові наслідки його укладання. Організатор заходу Селегеєв С.С.

Правова година «Реєстрація шлюбу: як, де, навіщо?» в межах святкування Дня закоханих

12 лютого 2020 року

Студенти коледжу взяли участь в обласному англомовному «Брейн-рингу» з інформатики, якій відбувся у Харківському радіотехнічному коледжі. Цьогоріч студенти других курсів Обельчак О. Оніщенко С., Козак Д., Матюхіна Д., Ткаченко В., Манік Є. вперше обʼєднались в команду «Level Up». Наші студенти проявили швидкість та кмітливість. Готували студентів до участі викладач англійської мови Кулікова Н. Ю. та викладач інформатики Громова Н.В.

30 січня 2020 року

На базі Харківського державного автотранспортного коледжу відбувся обласний етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. В олімпіаді брали участь студентки нашого коледжу Обельчак Олександра (92 реж.) та Болдовська Соф’я (92 т.кл). За результатами роботи журі обласного етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови ІІ місце посіла студентка ІІ курсу «Сценічне мистецтво» Обельчак Олександра, ІІІ місце посіла студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Болдовська Соф’я. Студентки виявили високий рівень знань з української мови, творчий підхід до виконання завдань олімпіади. Щиро вітаємо призерів олімпіади й зичимо подальших успіхів.

22 січня 2020 року

Бібліотека КЗ «Харківського вищого коледжу мистецтв» провела виставку-огляд фахової періодики «Джерело професійної компетентності», метою якої – сприяти плануванню навчально-виховної роботи усіма структурними підрозділами коледжу та інформування викладачів і студентів про новинки культурно-мистецької галузі. На виставці було представлено понад 40 найменувань періодичних видань, серед яких: Урядовий кур’єр; Освіта; Фахова передвища освіта; Інформаційний вісник для освітян; День; Культура і життя; Українська культура; Країна; Дивослово; Літературна Україна; Календар знаменних і пам’ятних дат; Позакласний час; Класному керівнику; Усе для роботи; Виховна робота; Українська мова і література в школах України; Український історичний журнал; Вісник Книжкової палати; Бібліотечний форум; Бібліотечна планета; Шкільний бібліотекар; Шкільна бібліотека; Бібліотечний вісник; Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія; Довідник секретаря та офіс-менеджера; Музика; Кіно-театр та багато інших. Викладачі коледжу зацікавлено знайомились з новими номерами фахових періодичних видань, матеріали яких спонукали викладачів до зародження нових творчих ідей. Запрошуємо всіх викладачів та студентів коледжу до бібліотеки за новими інформаційними повідомленнями.

22 січня 2020 року

З нагоди Дня Соборності України громадськість краю традиційно поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Викладачі коледжу на чолі з директором Л.Морозко долучилися до урочистого заходу за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача, депутатів обласної ради, керівників установ та організацій, представників дипломатичних місій інших держав, духівництва краю.

17 січня 2020 року

На базі Центральної бібліотеки імені І.Франка ЦБС Ново-Баварського району міста Харкова студентами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та «Музичне мистецтво» було проведено мистецьку композицію «Маловідомі сторінки сучасної української пісні». Завдяки компетентності та творчому підходу викладачів коледжу учні загальноосвітньої школи №153, які були присутні на заході, змогли зануритися у весь багатожанровий світ сучасної української музики, по-новому розкрити свої здібності і таланти, а студенти коледжу набули нового професійного досвіду та провели профорієнтаційні заходи з майбутніми абітурієнтами. Музичний супровід та виконання творів сучасної української пісні здійснювали викладач КЗ «ХВКМ» Н.Леонова та студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» К.Дигало. Ведучі заходу (студенти ІІ курсу О.Шипіцин та Є.Мамут) показали вправне володіння мовленнєвою культурою та публічним мовленням; на високому рівні представили інформаційно-джерелознавчу базу сценарного ходу заходу. Колектив ЦБ імені І.Я.Франка висловив подяку викладачам КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» Н.Леоновій та Л.Правдівцевій за організацію та проведення на високому професійному рівні мистецької композиції.

Мистецька композиція «Маловідомі сторінки сучасної української пісні» Мистецька композиція «Маловідомі сторінки сучасної української пісні»
«Маловідомі сторінки сучасної української пісні»

14 січня 2020 року

3 січня 2020 року голова циклової комісії «Народні інструменти», викладач бандури Світлана Ніколенко відзначила свій ювілей. Урочистості розпочав відеоролик «Музика – шлях до успіху!», в якому були продемонстровані сходинки професійного становлення Світлани Миколаївни як музиканта. За дорученням Голови Харківської обласної ради директор коледжу Любов Морозко передала пам’ятний подарунок ювілярці – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради». Привітати ювілярку прийшли друзі і колеги: перша випускниця коледжу по класу бандури Богдана Стандара з дитячим тріо «Веселі струнки», Анастасія Єфіменко та етно-джаз гурт «Євшан-зілля», гурт «Посіпаки», викладачі ХДАК Олександра Савицька та Надія Мельник, викладач бандури, доцент ХНУМ імені Котляревського Любов Мандзюк. До привітання гостей долучилися оркестр народних інструментів коледжу «Слобожанські візерунки» (керівник Андрій Стрілець) та ансамбль «Гармонія» (керівник Сергій Кобзєв), виконавши «Многая літа». Ведучі Юлія Олійник і Андрій Бурдов та автор сценарію Ольга Шахман створили святкову атмосферу та піднесений настрій у викладачів та студентів – відвідувачів заходу. Окрасою заходу стали подарунки для ювілярки і велика кількість квітів. Шановна Світлана Миколаївно! Вітаємо з ювілеєм, бажаємо Вам творчого натхнення та талановитих учнів!

«Музика – шлях до успіху!» «Музика – шлях до успіху!» «Музика – шлях до успіху!» «Музика – шлях до успіху!» «Музика – шлях до успіху!» «Музика – шлях до успіху!»

8-12 січня 2020 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» взяв участь у IX Благодійному мистецькому проекті «Молодь за Україну» (місто Івано-Франківськ). Проект сприяв налагодженню дружніх відносин між молодими митцями Прикарпаття і Харківщини. Організатор проекту Івано-Франківська міська громадська організація «Культурно-спортивна асоціація «Фест». Творчий колектив коледжу взяв участь у «Різдвяній ході», яка об’єднала чотири тисячі осіб і була найбільшою на Прикарпатті. Вперше творчий колектив «Закаблуки» взяв участь у заході «Коляда на майзлях» на Вічовому майдані, став учасником фольклорного фестивалю (місто Косів). Колектив ансамблю відзначений подякою навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття. Викладачі О.Ковалівська та М.Рудишина нагороджені дипломами за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва України.

IX Благодійний мистецький проект «Молодь за Україну» IX Благодійний мистецький проект «Молодь за Україну» IX Благодійний мистецький проект «Молодь за Україну» IX Благодійний мистецький проект «Молодь за Україну» IX Благодійний мистецький проект «Молодь за Україну» IX Благодійний мистецький проект «Молодь за Україну»

9 січня 2020 року

В коледжі відбулося планове засідання школи педагогічної майстерності за темою «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками». На засіданні обговорили такі питання: «Ключові принципи, цінності та вектори «Концепції інклюзивної мистецької освіти» (О.Шахман, завідувач практики), «Труднощі у навчанні, як психологічна проблема». Аналіз результатів навчання студентів I і IV курсів» (С.Сватковський, завідувач відділення). Присутні викладачі взяли участь у тренінгу «Розпізнай небезпеку вчасно. Психологічні особливості роботи і спілкування з підлітками», який провела Т.Разводова, методист Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Школа педагогічної майстерності «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками» Школа педагогічної майстерності «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками» Школа педагогічної майстерності «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками» Школа педагогічної майстерності «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками» Школа педагогічної майстерності «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками» Школа педагогічної майстерності «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками»

30 грудня 2020 року

Студенти спеціалізації «Народна хореографія» взяли участь у новорічних виставах Харківського міського голови «Спляча красуня», які відбулися у Палаці Спорту.

29 грудня 2020 року

Новорічне музичне шоу «Hello musical» у ХНАТОБ провели студенти спеціалізації «Класична хореографія». Викладачі-постановники Павленко О.О., Даниленко Ю.В., Замєсова Н.В.

28-29 грудня 2020 року

Студенти 2-3 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» взяли участь у мистецькому заході «Новорічне чаклунське коло», яке проводилося в Харківській обласній філармонії. Режисер заходу О.Бінус. Анімаційна програма з казковими персонажами, яка проводилася в перервах між основними спектаклями була насичена різноманітними конкурсами та іграми. Завдяки використанню студентами засобів і прийомів активізації глядача діти із задоволенням брали участь у конкурсній програмі. Підготували її студенти: Бондаренко А., Єременко М., Перець Л., Ващенко Б., Грицькова Х,. Гондаренко І., Прохоров Р., Федоренко Д., Єрьомін І., Іщенко М. Викладач-організатор К.Снєдкова.

28 грудня 2020 року

В актовій залі коледжу відбулось дитяче новорічне свято. До уваги малечі, дітей співробітників і студентів коледжу, була представлена вистава «Новорічні дива у Країні чудес», яку підготували студенти IV курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом викладача Ю.Олійник. Організатори змогли створити атмосферу свята за допомогою цікавих ігор, розваг, вручення  подарунків, сувенірів від Снігуроньки та Діда Мороза. Режисер заходу Микита Дем’янов, студент випускного курсу спеціальності «Сценічне мистецтво».

Дитяче новорічне свято. Вистава «Новорічні дива у Країні чудес» Дитяче новорічне свято. Вистава «Новорічні дива у Країні чудес» Дитяче новорічне свято. Вистава «Новорічні дива у Країні чудес» Дитяче новорічне свято. Вистава «Новорічні дива у Країні чудес»

20 грудня 2019 року

В актовій залі коледжу відбувся новорічний захід «Новий рік крізь час», в якому взяли участь творчі колективи: вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Сергій та Олена Кобзєви), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник заслужена артистка України Олена Шишкіна), ансамбль бандуристів (керівник Світлана Ніколенко), Олена Сенеш з піснею «Новорічна казка», дует у складі Олександра Багмута та Максима Лукаша (керівник Сергій та Олена Кобзєви). Родзинкою заходу став хореографічний номер у виконанні директора коледжу Л.Морозко та викладачів коледжу: Ю.Олійник, О.Шахман, О.Шишкіної, К.Снєдкової, М.Рудишиної, А.Бурдова (постановник М.Рудишина). Театралізованою дією підкорювали серця глядачів студенти II та IV курсів спеціальності «Сценічне мистецтво». Режисер заходу студент ІV курсу Василь Діденко (керівник Ю.Олійник).

Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час» Новорічний захід «Новий рік крізь час»

19 грудня 2019 року

Щороку 19 грудня в Україні відзначають день Святого Миколая Чудотворця. Свято чи не найулюбленіше у дітлахів, адже невідомо як Святий оцінить поведінку дитини за рік – нагородить приємним подарунком чи покладе під подушку різки, як гірке розчарування. В цьому році Микита Дем’янов отримав щасливий квиток – серед різноманіття тем дипломних заходів обрав новорічне дитяче свято. Його бурхлива фантазія створила сюжет новорічної подорожі у вигадану країну вигаданих персонажів – посланців Святого Миколая, життя в яких вдихнули його одногрупники, студенти IV курсу: пані Сніговиця – Дарина Мінченко, пан Холод – Артем Третяк, Фея Ігродія – Вікторія Нечаєва, Фея Кулінарка – Маргарита Опашнюк, Фея Дизайнерка – Наталія Худякова, Сніговичок – Євген Пономаренко, Пухнастик – Леся Шпирна, Вогник-стрибунець – Євгенія Шматько». Особливістю новорічного свята в цьому році стало його проведення для «особливих» дітей» в Харківському інклюзивно-ресурсному центрі. Ігрову програму супроводжувала музична добірка пісень – робота Дарини Мінченко та Влади Вдовченко. Прикрасою цього новорічного свята стали музичні концертні номери, у виконанні переможців різних ступенів ІХ-го Відкритого фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення – 2019». Так Тимофій Шевченко подарував загалу інструментальне попурі на тему новорічних дитячих пісень, виконавши його на флейті. Натан Ерліхман запалив новорічну ялинку та настрій відвідувачів своїм танцем «Чарліден-dance». Вікторія Цикало виконала Танець феї Драже з балету «Лускунчик» П.І.Чайковського, виклавши глядачам своє хореографічне бачення. Батьки запрошених дітей активно взаємодіяли з персонажами в проведенні ігор. Студенти отримали практичні навички роботи з «особливими» дітьми, що вагомою краплиною впало у джерело формування їхньої професійної майстерності як сценариста, режисера, постановника, актора, ведучого, аніматора, керівника аматорського колективу, організатора свят і театралізованих видовищ. Співпраця колективу Харківського інклюзивно-ресурсного центру з Харківським вищим коледжем мистецтв продемонструвала плідну творчу взаємодію щодо реалізації одного з основоположних принципів Української держави – рівність усіх її громадян у своїй гідності та правах. Кожна людина має право на вільний розвиток особистості, і залучення до цього різних форм, засобів, методів і жанрів мистецтва – запорука створення додаткових можливостей для оптимістичного погляду на майбуття нашого підростаючого покоління.

День Святого Миколая Чудотворця День Святого Миколая Чудотворця День Святого Миколая Чудотворця День Святого Миколая Чудотворця День Святого Миколая Чудотворця
сторінка 15   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту