Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

Події сторінка-5

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

1 жовтня 2023 року

Дорогі друзі, вітаємо з Міжнародним днем музики! Це свято, об’єднує всіх, хто любить цей надзвичайний вид мистецтва і присвятив йому своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям, хто виховує музикантів або просто слухає, отримуючи велику насолоду від її звуків. Сьогодні незважаючи на грім гармат – звуки музики звучать! Запрошуємо усіх бажаючих на концерт-вітання «Чарівні звуки», який підготували студенти і викладачі спеціальності «Музичне мистецтво». Зі святом! Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення.


Концерт привітання до Міжнародного дня музики

1 жовтня 2023 року


З професійним святом!

Наші милі, любі вчителі,
Вам уклін низький аж до землі,
За завзятість у своїй роботі,
За знання, терпіння і турботу.
І нехай у найскрутніший час
Віра в краще не покине Вас,
Зіронька надії не згасає,
І Господь життя оберігає.

За дорученням колективу
студентів ХФВКМ
Голова студентської ради Юрій ВОЛИНСЬКИЙ


З професійним святом! Наші милі, любі вчителі

1 жовтня 2023 року


Дорогі друзі, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом! Висловлюю Вам свою вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою та любов’ю до вихованців і рідного краю. Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а й щоденно. Міцного здоров’я, мужності, стриманості, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаю всім Вам на довгі роки. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


З повагою
Любов МОРОЗКО

30 вересня 2023 року

Від першого дня повномасштабного вторгнення і до сьогодні бібліотеки по всій Україні, де не ведуться бойові дії, є територією безпеки, де кожен, хто потребує, знайде прихисток і допомогу. З нагоди професійного свята бібліотека Коледжу пропонує переглянути фото колаж «Бібліотека – світ нових можливостей»». Ознайомитись з ним можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

29 вересня 2023 року

Сьогодні 82 роковини трагедії Бабиного Яру. Це був жахливий злочин, свідоме знищення людей за національною ознакою. Вшановуючи пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру, бібліотека Коледжу пропонує переглянути презентацію «Бабин Яр на тлі історії». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

26 вересня 2023 року

Дорогі бібліотекарі, читачі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек. Завдяки бібліотекам міцнішає зв’язок між людиною і книгою. Книга – найкращий співрозмовник, порадник і друг. Нехай в наших бібліотеках завжди панує чарівна атмосфера і затишок. Нехай книги дбайливо і вірно зберігають необхідну інформацію і завжди радують своїх читачів! Вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек та запрошуємо у віртуальну подорож «Стежками улюблених книжок».

<
>

22 вересня 2023 року

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни було встановлено Указом Президента України в 2001 році. Особливо часто партизан пов’язують з діями радянських диверсантів та підпільників в тилу німецької та союзних їй армій у 1941-1945 роках. Натомість, сучасні історики часто партизанами називають учасників альтернативних радянським збройним формуванням в тилу німецької, а згодом і радянської армій. Це вояки загонів «лісових братів» в Прибалтиці, єврейських загонів, польської Армії Крайова, підрозділів Української повстанської армії. Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами, а масовості партизанський рух набув лише з кінця 1942 року. Супротив мирного населення окупаційному режиму був реакцією на нещадний терор, масові вбивства, геноцид єврейського населення, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками. Як показують події останніх років, партизанській рух стає особливо важливою частиною сучасної війни. В цей урочистий день бібліотека коледжу пропонує переглянути колаж «Поки горить свіча – не згасне пам’ять».



1 вересня 2023 року

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне.  Бібліотека Коледжу вітає всіх зі святом і пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку «Читай – це цікаво». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

1 вересня 2023 року

Шановні студенти, викладачі, батьки!

Щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – Днем знань!

Студентські роки – найкращі у житті! Вони сповнені невтомним бажанням пізнавати світ, активно розвиватися, мріяти. Бажаю вам натхнення, віри у свої сили, любові до обраної професії. Вдосконалюйте свої знання, розкривайте таланти, втілюйте мрії у життя! Батькам і викладачам – здоров’я, терпіння та розуміння. Бажаю усім нам довгоочікуваного мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових творчих звершень в ім’я відбудови та процвітання Харківщини і всієї України!


З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов МОРОЗКО

«День знань» ХФВКМ 2023

24 серпня 2023 року

24 серпня Україна святкує День Незалежності – державне свято, яке відзначається щороку на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України. З нагоди свята бібліотека коледжу пропонує до перегляду книжкову виставку «Свята земля серпанку і калини». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

23 серпня 2023 року

23 серпня – День Державного Прапора України. Шановні відвідувачі! Бібліотека коледжу вітає зі святом і пропонує до вашої уваги історичний колаж «Моя держава». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

24 серпня 2023 року

Дорогі студенти,батьки, викладачі, з Днем Незалежності всіх нас! Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша Батьківщина цвіте і розвивається! Ми українці – пишаємося цим!


28 червня 2023 року

28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції України. Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 1996-го року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.



28 червня 2023 року

28 червня Україна відзначає велике державне свято – День Конституції України. З нагоди свята бібліотека пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку «Конституція України – фундамент стабільності й розвитку держави». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

22 червня 2023 року

На долю України в Другій світовій війні випало величезне випробування. Вшановуючи героїзм і волю до перемоги українського народу, бібліотека пропонує переглянути відео виставку «Україна у Другій світовій війні». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

1 червня 2023 року

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей бібліотека Коледжу пропонує до перегляду презентацію «Весь світ у долонях дитини». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

30 травня 2023 року

Напередодні Дня захисту дітей викладачами циклової комісії «Народне інструментальне мистецтво» в межах творчого проєкту з юними виконавцями мистецьких шкіл підготовлено та презентовано збірник «Крокую з настроєм: сольні та ансамблеві твори для акордеона/баяна, гітари, цимбалів, домри, бандури, сопілки». До збірника входять 23 різноманітні навчальні та концертні твори українських і зарубіжних авторів з методичними порадами щодо їх виконання. Розраховане видання на учнів відділів народних інструментів мистецьких шкіл. Запрошуємо переглянути відео презентацію.



Збірник «Крокую з настроєм: сольні та ансамблеві твори для акордеона/баяна, гітари, цимбалів, домри, бандури, сопілки»

19 травня 2023 року

11 травня 2023 року відбулася обласна конференція «Національно-патріотичне виховання у процесі викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану». Активну участь у конференції взяли студенти коледжу, підготовлені викладачем зарубіжної літератури Свєтлишевою Т.М. Переможцями конкурсу творчих робіт з теми «Роздуми над темою війни в літературі зарубіжних класиків» стали здобувачі освіти нашого навчального закладу: Котенко Софія (91ібас), Сухорукова Каміла (91нх), Гонтар Діана (91нпм). Вітаємо переможців. Бажаємо всім успіхів та творчого натхнення.

Обласна конференція «Національно-патріотичне виховання у процесі викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану» Обласна конференція «Національно-патріотичне виховання у процесі викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану» Обласна конференція «Національно-патріотичне виховання у процесі викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану» Обласна конференція «Національно-патріотичне виховання у процесі викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану» Обласна конференція «Національно-патріотичне виховання у процесі викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану»

18 травня 2023 року

Щорічно у цей день в Україні відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу. Дату обрано не випадково: саме 18 травня 1944 року за наказом Сталіна почалася насильницька депортація кримських татар. Зараз киримли знову зазнають репресій і знову їх спланували у Кремлі. У коледжі протягом тижня проводилися виховні онлайн заходи до цієї події за графіком виховних годин: бесіди «Історія стосунків українців та киримли», перегляд фільму та презентації «Чужа молитва».



18 травня 2023 року

Дорогі друзі! Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. Одягайте свої вишиванки щоб увесь світ побачив, якою прекрасною є наша Україна та її символи! Нехай День вишиванки зітре кордони та об’єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення. Бажаємо всім нам зміцнення української ідентичності заради перемоги і процвітання України! В цей день пропонуємо вашій увазі цикл онлайн заходів: вітання від студентів класу бандури та їх викладача Ніколенко С.М., флешмоб підготували студенти і викладачі спеціалізації «Народна хореографія», віртуальну книжково-ілюстративну виставку «Вишиванка – свято української душі» презентує бібліотека коледжу, фотоальбом «Моє найкраще фото у вишиванці» завершує свято. Приємного перегляду.



День вишиванки
Вітання з Днем вишиванки від студентів класу бандури спеціальності «Музичне мистецтво»
Фотоальбом до Дня вишиванки 2023. «Моє найкраще фото у вишиванці»

14 травня 2023 року

14 травня 2023 року в Україні святкують День матері. Дорогі й улюблені наші мами! Бібліотека Коледжу вітає вас з Днем матері! Пропонуємо до вашої уваги бібліокалейдоскоп «Що ми знаємо про День матері». Переглянути його можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

14 травня 2023 року

Усіх матусь вітаємо зі святом – Днем матері! Відео матеріал підготували студенти третього курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом викладача Олійник Ю.С.

Усіх матусь вітаємо зі святом – Днем матері!

10 травня 2023 року

Вітаємо переможців у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року» в 2023 році: ЛАРІЧКІНУ ЄВУ, студентку III курсу спеціальності «Хореографія» та ПІВТОРАЦЬКУ ЛЕСЮ МИКОЛАЇВНУ, викладача музично-теоретичних дисциплін коледжу. Бажаємо щастя, радості, здоров’я, здійснення бажань!

Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023 Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023 Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023 Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023 Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023 Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023 Районний етап міського конкурсу «Молода людина року» – 2023

1 травня 2023 року

25-30 квітня 2023 року циклова комісія хорових дисциплін коледжу за сприяння Департаменту культури і туризму ХОВА провела Відкритий обласний дистанційний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Слобожанський дивоспів». Зважаючи на сьогоднішні реалії, захід проходив у дистанційному форматі. Впродовж шести днів учасники конкурсу із десяти областей України та Республіки Молдова демонстрували свою майстерність у номінаціях «Сольний спів» (академічний, народний, естрадний вокал), «Вокальні ансамблі», «Хоровий спів». У творчому змаганні взяли участь: 61 соліст, 16 ансамблів різного спрямування (народні, естрадні, академічні), 9 хорових колективів. Вокально-хорові здібності конкурсантів оцінювало об’єктивне журі, до складу якого були запрошені провідні фахівці, викладачі мистецьких закладів: Голова журіШишкіна Олена Анатоліївна, заслужена артистка України, доцентка, спеціалістка вищої категорії, викладачка-методистка циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, лауреатка Міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівниця фольклористичного гурту «Слобожаночка» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв. Члени журі: Кобзєв Сергій Сергійович – голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, лауреат Міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівник українського народного хору «Основа» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв; Василевська Олена Володимирівна – спеціалістка вищої категорії, викладачка-методистка циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, лауреатка Міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівниця жіночого вокального ансамблю «Суцвіття» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв; Кобзєва Олена Олексіївна – спеціалістка вищої категорії, викладачка-методистка циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, лауреатка Міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівниця народного вокального ансамблю «Гармонія» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв; Скоропад Діана Анатоліївна – композиторка, піаністка, дійсна членкиня Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC), «Української агенції з авторських та суміжних прав», лауреатка Міжнародних та всеукраїнських конкурсів молодих композиторів, викладачка-концертмейстер Харківського фахового вищого коледжу мистецтв. Результати конкурсу оприлюднені на сторінці коледжу у Фейсбуці. Окрему подяку заслуговує робота оргкомітету в складі: Маметової Н.П., Костанди Г.В. та Снєдкова А.І. Є такий вислів «Коли гармати говорять – музи мовчать». Але, незважаючи на криваву війну, Харківський фаховий вищий коледж мистецтв проводить активну творчу діяльність та продовжує популяризувати кращі зразки українського народного мистецтва. Бажаємо успіхів і нових творчих злетів! Географія учасників представлена багатьма областями України: Харківська область (Чугуївський та Близнюківський райони, Балаклія, Солоницівка); Полтавська область, місто Хорол; Дніпропетровська область.; Донецька область, місто Слов’янськ; Вінницька область, місто Бершадь; місто Чернігів; Київська область, місто Березань; Черкаська область; Рівненська область; Львівська область. Також виявили бажання взяти участь 4 хорових колективу з Республіки Молдова.

Відкритий обласний дистанційний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Слобожанський дивоспів» Відкритий обласний дистанційний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Слобожанський дивоспів»

29 квітня 2023 року

Сьогодні, в день грації, легкості і творчості, в Міжнародний день танцю, Бібліотека Коледжу вітає викладачів і студентів, танцюючих людей і просто люблячих танці, бажає їм щодня відкривати для себе нові грані цього мистецтва, жити мрією і ніколи не зупиняти енергію танцю в серці! Пропонуємо до перегляду віртуальну книжкову виставку «У ритмі танцю».  Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

29 квітня 2023 року

Шановні друзі! Вітаємо з професійним святом – Міжнародним днем танцю. Упродовж не одного століття наш народ створював самобутню культуру, яка відбивала його побут, відпочинок, розваги, звичаї і все це намагався відобразити у танцювальному мистецтві. «Танець може бути різним, як життя. Хтось шукає через нього сенс буття, а хтось шукає в ньому себе. Хтось проживає в танці ціле життя, а хтось живе танцем...». Викладачі та студенти спеціалізації «Народна хореографія» – учасники НАНТ «Закаблуки» дарують нам своє мистецтво у концерті-вітанні «Об’єднані танцем...».

Концерт-вітання «Об’єднані танцем...»

26 квітня 2023 року

На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. Бібліотека Коледжу пропонує до перегляду презентацію «Весни обірване суцвіття. У фокусі Чорнобиль: збережемо пам’ять, передамо знання, вшануємо героїв». Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

21 квітня 2023 року

23 квітня вся світова літературознавча та мистецька спільнота відзначають Всесвітній день книги та авторського права. І саме до цієї нагоди, студенти І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», в рамках дисципліни «Навчальна практика», підготували та провели свій перший публічний творчо-мистецький захід – дайджест-огляд «Знамені та памʼятні дати 2023 року». Запрошеною гостею на заході була Горда Світлана Володимирівна, провідний бібліотекар ЦБ Київського району міста Харкова. Формою проведення заходу студентам було запропоновано своєрідний хронологічний літературний календар. Календар щороку і щодня нагадує нам про цікавинки, історичні події в датах, іменинників, знаменитостей, творчі, наукові чи галузеві здобутки людей різноманітних професій, звичаї й традиції; він не дає нам забути, яким барвистим і різнобічним може бути кожен день і кожен рік, як багато на світі тем і особистостей, на які варто звернути увагу. В межах проведення даного заходу студенти, для першого виступу, були трохи обмежені в хронологічному плані: дівчата обирали постаті митців, які святкують свій ювілей у період з січня по березень місяць поточного року. Студенти – Котенко Софія, Давудмірзаєва Каміла, Колодна Анна, Толкачова Інна, Сидорова Софія та Ковтун Анна – одна за одною розповідали про відомих літературних діячів-ювілярів 2023 року, ніби гортали сторінки івент-календарю. Дівчата провели плідну пошукову та аналітичну роботу по формуванню і змістовному наповненню своїх виступів, підготували цікаві та яскраві презентації, декламували віршовані твори поетів. Одним із завдань проведення даного заходу було долучення першокурсників до фаху, ознайомлення з фаховими виданнями та робота з професійною інформацію. А отже, дівчата мали змогу ознайомитися з фаховим виданням «Календар знамених і памʼятних дат», яке містить перелік знаменних та пам’ятних подій всесвітнього значення та подій важливих для України, зокрема ювілеїв українських письменників, діячів мистецтва. Першою сторінкою подієвого Календаря стали памʼятні дати, які відзначаються у 2023 році на державному рівні згідно з постановою Верховної Ради України «Про відзначення памʼятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках». Цього року на державному рівні відзначають: 450 років від часу заснування у Львові Іваном Федоровим друкарні (1573); 225 років від часу видання «Енеїди» Івана Котляревського (1798); 125 років від часу започаткування «Літературно-наукового вісника» (1898); 100 років від часу заснування літературної спілки ГАРТ. Юні промовці та майбутні майстрині комунікації доповідали про корифеїв української літератури та сучасних майстрів поетичного і прозового слова: Натана Самійловича Рибака, автора історичного роману «Переяславська Рада»; Василя Семеновича Стуса, українського поета, перекладача, публіциста, мислителя, літературознавця, правозахисника, борця за незалежність України у XX ст., лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України; Агату Федорівну Турчинську, українську поетесу, прозаїка; Ніку Нікалео (Хідченко Вероніка Олександрівна), українського прозаїка, фантаста; Івана Олексійовича Немировича, українського поета, прозаїка; Марію Аркадіївну Пригару, українську поетесу, прозаїка; Марʼяну Орестівну Савку, українську поетесу, казкарку та перекладачку; Наталю Львівну Забілу, українську письменницю, поетесу, перекладачку і активну PR-менеджерку дитячої Літератури інших народів в Україні. Захід було проведено під керівництво викладача Правдівцевої Л.В., яка по завершенню студентських виступів, долучилася до виступів з повідомленням про такі знамені дати як Всесвітній день азбуки Брайля, Всесвітній день письменника та Всесвітній день поезії. І, на завершення, вона продекламувала вірш Дмитра Павличка «Книжковий гербарій».


У книги люди, наче бджоли в соти,
Знесли духовний, чародійний мед.
Сліпцеві очі ним потри, і в миг
Побачить сонце й голубі висоти,
Відчує мислі найстрімкіших літ.
Збагне людські страждання і турботи,
Поможе іншим темряву збороти,
Рвучи з очей повʼязки чорних лент!
Благословенна та ясна година,
Коли Буквар до рук бере дитина,
Коли читає «Кобзаря» юнак,
Коли Франка «огромнії сонети»
Підносять дух,
коли говорять Гете, Шекспір, Міцкевич, Лермонтов, Бальзак.

Календар – це можливість вшановувати пам’ять історичних діячів та митців, які зробили неоціненний внесок у культурну спадщину України; це історія нашої держави. Дні в календарі складаються у чудове намисто вражень і яким буде це намисто, обираємо ми самі.

Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права Всесвітній день книги та авторського права
<
>

20 квітня 2023 року

20 квітня 2023 року Котенко Софія та Давудмірзаєва Каміла, студентки І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» взяли участь у VI Міжнародному форумі молодих бібліотекарів «Бібліотека: наш простір змін». Організатором Форуму була Молодіжна секція ВГО «Українська бібліотечна асоціація». В роботі Форуму чітко простежувалися два напрямки: «Наш простір змін: європейський досвід» та «Наш простір змін: український досвід». Головна ідея виступів за першим напрямком: «В такий час працювати не просто, а люди з-за кордону, задля допомоги біженцям-дітям і дорослим, навіть попри мовні бар’єри, знаходили спосіб допомогти і розрадити відвідувачів». За другим вектором виступів, особливу увагу привернули презентаційні доповіді наших регіональних колег, а саме: «Бібліотечний проєкт воєнного щоденника #Ukraine_asks_for_help» (Ніка Хворостенко, методист Харківської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки) та «Діяльність Харківської обласної бібліотеки для дітей та дитячих бібліотек Харківщини під час війни» (Ольга Малашенко, бібліотекарка Харківської обласної бібліотеки для дітей). Цікавим був виступ про досвід роботи українських бібліотекарів, які через вторгнення окупантів були змушені виїхати закордон та працюють в бібліотеках інших країн. Також обговорювалися і такі глобальні проблеми: Чи вплинуло тимчасове проживання громадян України за кордоном на їх сферу бібліотечної діяльності? Форум є важливою платформою для бібліотекарів, щоб ділитися своїм досвідом і розумінням сучасних викликів, які сталися внаслідок війни. Основні цілі форуму були досягнуті! Кожен залишився задоволеним і натхненним!

<
>

14 квітня 2023 року

З 10 по 13 квітня у Харкові пройшов 1-й Відкритий регіональний конкурс читців художнього слова «З Україною в серці», який був організований і проведений цикловою комісією «Режисура та арт-технології» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної (військової) адміністрації. Свої заявки на участь у конкурсі надіслали 68 юнаків і дівчат, які представляли місто Харків і Харківську область, місто Полтава та Вінницьку область. Особливо приємно було вітати учасників з міст Слов’янськ та Миколаївка Донецької області. Незважаючи на те, що зовсім поруч точаться військові дії, діти взяли участь у конкурсі! Конкурс проводився у двох вікових категоріях: перша – виконавці від 12 до 14 років, друга – виконавці від 15 до 18 років. За умовами конкурсу кожен учасник підготував і виконав два твори: класичних або сучасних українських авторів та класичних або сучасних зарубіжних авторів. Умовами конкурсу допускались виступи учасників у гримі, сценічних костюмах, з використанням реквізиту, і це перетворило багато виступів на справжню феєрію. Конкурс, зважаючи на реалії сьогодення, був дистанційним, тому учасники свої виступи надсилали у вигляді відеороликів, багато з яких відрізнялися справжньою креативністю та майстерністю створення. Виступи юних читців оцінювало компетентне журі, до складу якого були запрошені провідні актори харківських театрів, викладачі-спеціалісти вищої категорії, телеведучі. Очолила журі заслужена артистка України, провідний майстер сцени, актриса Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Шевченка – «Березіль», викладачка сценічної мови Харківського Національного Університету Мистецтв імені І.П.Котляревського, доцентка Тетяна Грінік. Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами лауреатів та дипломантів, а педагоги, які підготували конкурсантів, отримають подяки за внесок у шляхетну справу розкриття творчого потенціалу дітей та молоді. Конкурс залишив незабутні враження, а організатори конкурсу планують зробити його щорічним і сподіваються, що вже наступний конкурс відбудеться у мирній Україні, країні-переможниці!

13 квітня 2023 року

13 квітня 2023 року в коледжі відбувся вебінар за темою «Пиво, куріння та лайка у громадських місцях: адміністративна відповідальність неповнолітніх перед законодавством України». Спікером виступив Станіслав Кравченко – студент магістратури спеціальності «Право» Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, студент заочної форми здобуття освіти спеціальності «Музичне мистецтво» нашого коледжу. Під час зустрічі було обговорено основні поняття адміністративного права, висвітлено особливості відповідальності неповнолітніх, розглянуто типові ситуації порушення адміністративного законодавства України. Щиро дякуємо Станіславу за  цікаву та професійну доповідь!

Вебінар «Пиво, куріння та лайка у громадських місцях: адміністративна відповідальність неповнолітніх перед законодавством України» Вебінар «Пиво, куріння та лайка у громадських місцях: адміністративна відповідальність неповнолітніх перед законодавством України» Вебінар «Пиво, куріння та лайка у громадських місцях: адміністративна відповідальність неповнолітніх перед законодавством України» Вебінар «Пиво, куріння та лайка у громадських місцях: адміністративна відповідальність неповнолітніх перед законодавством України» Вебінар «Пиво, куріння та лайка у громадських місцях: адміністративна відповідальність неповнолітніх перед законодавством України»
сторінка 5   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту