ПОДІЇ КОЛЕДЖУ
3 грудня 2022 року
Сьогодні день народження Григорія Сковороди. Григорій Сковорода відомий як одна із найбільш важливих і впливових особистостей, які формують нашу історію. Його філософія справила величезний вплив на людей в усьому світі. Сковорода входить, за версією Юнеско, до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив». На віртуальну екскурсію Сковородинівськими місцями Харківщини запрошує викладач Селегєєв С.С.
2 грудня 2022 року
2 грудня 2022 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася 40-а Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі», присвячена 300-річчю з дня народження Григорія Савича Сковороди (1722-1794). У заході взяв участь студент 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Руслан Красніков, який виступив із доповіддю «Формування української національної ідентичності харків’ян: знаменні дати та події» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). За підсумками конференції Руслан став лауреатом премії імені видатного історика Слобожанщини, доктора історичних наук, професора А.Г.Слюсарського. Вітаємо з успішною участю та бажаємо нових досягнень!
1 грудня 2022 року
Студенти коледжу взяли участь у Міжнародній дистанційній екологічній науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства», яка проводилась на базі Фахового коледжу національного фармацевтичного університету. З цікавими доповідями виступили: Астахова Віолетта, Спольнік Валерія, Вяткіна Анастасія, Зятькова Крістіна, Редько Софія, Колодна Анна. Вітаємо студентів та їх викладача Громову Н.В. із вдалою творчою роботою.
26 листопада 2022 року
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932-1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду. Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо. У навчальних групах проведено виховні заходи з використанням навчального відео «Трагічні етюди Голодомору». В бібліотеці коледжу презентовано інформаційний дайджест «Голодомор у пам’яті народу». Студенти та викладачі хвилиною мовчання та акцією «Свічка у вікні» вшанували пам’ять жертв Голодомору.
25 листопада 2022 року
25 листопада 2022 року студенти та викладачі коледжу долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Упродовж майже двох тижнів у навчальних групах проводилися онлайн бесіди «Чуйність перемагає насильство», тематичні виховні години «Сучасне рабство. Ризики в умовах війни», організовано перегляди соціальних відеороликів «Мій улюблений світ без жорстокості», «Ми проти насильства», «Маніфест української молоді проти насильства». Онлайн лекція психолога «Особливості насильства у воєнний час».
24 листопада 2022 року
Вітаємо НАНТ «Закаблуки» з перемогою (III місце, номінація – хореографічні колективи народного танцю) у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічних колективів коледжів культури і мистецтв України, який відбувся 24 листопада цього року в місті Києві. 26 хореографічних колективів із 15 коледжів культури і мистецтв України демонстрували своє мистецтво. Бажаємо успіхів, натхнення та творчої наснаги у майбутньому!
23 листопада 2022 року
Викладач Громова Н.В. впроваджує роботу зі студентами щодо опрацювання цифрових інструментів Google на заняттях з математики та інформатики. До Всесвітнього дня інформації студенти 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» дистанційно підготували гугл-презентацію, яку пропонують до вашої уваги.
21 листопада
2022 рокуСьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день символізує відданість України ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи. Бібліотека пропонує до перегляду відео колаж. Ознайомитись з матеріалами можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
21 листопада 2022 року
19 листопада 2022 року
Вітаємо ансамбль бандуристів «Диво струни» та його керівника Ніколенко С.М. з перемогою у Міжнародному конкурсі мистецтв «Воля». Бажаємо успіхів, творчої наснаги та перемог у майбутніх творчих змаганнях.
18 листопада 2022 року
18 листопада 2022 року викладачі історії та громадянської освіти взяли участь в ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» (до 300-річчя з дня народження Г.С.Сковороди). Захід був організований Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди та проходив в онлайн-форматі. Викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв представили спільну доповідь «Організація педагогічної практики здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія» в умовах онлайн-навчання на базі КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР (із досвіду роботи викладачів коледжу)». Також І.М.Скирда поділилася власними напрацюваннями із проблеми «Організація самостійної роботи учнів (студентів) з історії в умовах дистанційного навчання».
17 листопада 2022 року
16 листопада 2022 року
14 листопада 2022 року
11 листопада 2022 року
9 листопада
2022 рокуБібліотека презентує віртуальну виставку до Дня української писемності і мови. Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
9 листопада 2022 року
Шановні колежани! Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Ви даруєте радість людям, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

9 листопада 2022 року
9 листопада викладачі та студенти коледжу долучилися до написання радіо диктанту національної єдності на знак поваги до української мови, стартував конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, бібліотека презентувала віртуальну книжкову виставку «Перша мова – українська, друга – мова музики». На виставці представлені книги, що об’єднали поетичне слово та музику, демонструючи милозвучність та мелодійність української мови.
9 листопада 2022 року

28 жовтня 2022 року
Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Друга світова війна принесла безліч трагедій та зруйнованих доль. В цей день ми вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за визволення України, переглянули на ютуб каналі короткий літературний відеорепортаж про Другу світову війну, провели у студентських групах патріотичні онлайн виховні години «Вклонімося героям». У серці кожного з нас завжди буде жити пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні!
26 жовтня 2022 року
24 жовтня 2022 року
24 жовтня 2022 року викладач І.М.Скирда і студенти коледжу КЗ «ХФВКМ» ХОР взяли участь у проєкті Гумбольдського університету «Modern Historical Research on The Histori of Ukraine». Проєкт включає в себе цикл лекцій науковців з України для іноземних студентів німецьких університетів, а також студентів українських навчальних закладів. Тематика лекцій охоплює широкий спектр наукових інтересів, який цілісно представляє дослідження з історії України. Кожна лекція представляє вимір української історії – її людей, цінності, традиції, особливості та ідентичність. Цикл лекцій охоплює велику хронологію – від найдавніших часів до подій, які відбуваються в Україні сьогодні. Серед учасників – археологи, історики, музеєзнавці, українські філологи, представники громадських організацій. Представлені теми стосуються унікальних археологічних пам’яток, історії археології як науки та важливих подій в її історії, походження українців, формування національної української ідентичності, зародження української незалежності, архівної справи в Україні та унікальності українських архівів та світових колекцій, історії Харкова та модернізаційних процесів, життя університету, повсякденного життя викладачів та студентів, а також культурної спадщини України та сучасної ситуації з пам’ятками культури, питань війни та миру, етнічного розмаїття українських міст, пропаганди, волонтерського руху та повномасштабної війни Росії проти України. І.М.Скирда виступила з лекціями «З історії української археології: Захід – Схід» та «ХІІ Археологічний з’їзд (до 120-річчя проведення): сторінка історії української археології)». Студенти взяли участь в обговоренні виступу.
18 жовтня 2022 року
18 жовтня 2022 року до Міжнародного дня гітари за сприянням Департаменту культури і туризму Харківської державної (військової) адміністрації викладачами циклової комісії «Народні та естрадні інструменти» було проведено Обласний концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари». Захід проводився в онлайн форматі. Для участі у фестивалі було подано 91 заявку із 14 областей України (Харківська, Чернігівська, Миколаївська, Одеська, Житомирська, Волинська, Полтавська, Львівська, Закарпатська, Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Черкаська, місто Київ) та 1 заявка надійшла з Німеччини (Веймар). Юні музиканти мали можливість показати свою виконавську майстерність в якості солістів та в складі ансамблів. Прослуховування виступів юних гітаристів проводилися на YouTube-каналі «Різноманітний світ гітари» та соціальній мережі Фейсбук.