ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

30 квітня
2025 рокуСьогодні чудовий день – День джазу! Музика, що лине з глибин душі й серця, дає свободу почуттям та емоціям, дарує натхнення й невичерпний потік енергії.

29 квітня
2025 рокуВітаємо учасників команди коледжу «Володарі чисельника» Гайдар Даяну, Ладигіну Поліну, Бузову Дар’ю, Різник Іллю та викладача Громову Наталію Валеріївну з отриманням сертифіката за участь в командному конкурсі «Командоломки» по розв’язуванню головоломок, якій традиційно очолює Мала академія наук України. Цього року учасникам не вистачило одного балу до призового місця, завдання були цікаві, складні та такі що не мали розв’язку. Бажаємо успіху у наступному році!

29 квітня
2025 рокуУ ХНАТОБ відбулася прем’єра балету «Шопеніана» у двох діях, в якому взяли участь здобувачі освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія». Мелодії Ф.Шопена оживають у русі. Кожен рух мов подих вітру серед білосніжного серпанку. Прем’єра співпала з професійним святом – Міжнародним днем танцю.

29 квітня
2025 рокуСьогодні – Міжнародний день танцю!Танець – це мова душі, яка не потребує перекладу. Це енергія, яка єднає серця, надихає мріяти, дарує світло і красу!


28 квітня
2025 року28 квітня у світі традиційно відзначають Всесвітній день охорони праці. У 2025 році ця подія проходить під гаслом «Революційні підходи до здоров’я і безпеки: роль ШІ та цифровізації на роботі». Тема цьогорічної кампанії акцентує увагу на тому, як новітні технології змінюють умови праці.


27 квітня
2025 року27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. Близько 45 осіб долучилися до відеозустрічі на платформі ZOOM. Захід розпочався «Гімном коледжу» у виконанні віртуального хору викладачів та здобувачів, вітанням директора Любові МОРОЗКО.

26 квітня
2025 року26 квітня виповнюється 39 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.






22 квітня
2025 року22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія», ініційована ЦК «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» з метою сприяння формуванню у здобувачів спеціальних компетентностей, притаманних викладачу фахових дисциплін. Онлайн-комунікація – це чудова нагода продемонструвати набуті здобувачами теоретичні знання з педагогіки та методики викладання, а також власний практичний досвід проведення уроків з вихованцями дитячо-юнацької студії, що функціонує на базі коледжу. Організаційно-методичний супровід педпрактики в коледжі забезпечено відповідно до вимог стандарту, кожен зі здобувачів спроможний успішно виконати усі завдання, заплановані в програмі навчальної дисципліни.

19 квітня
2025 року19 квітня 2025 року відбулося справжнє свято для шанувальників народного інструментального мистецтва. Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

15 квітня
2025 рокуЗ 11 по 14 квітня у Харкові пройшов 3-й Відкритий регіональний конкурс читців художнього слова «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ», який був організований і проведений цикловою комісією «Сценічне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації. Свої заявки на участь у конкурсі надіслали 20 юнаків і дівчат, які представляли місто Харків і Харківську область, Сумську та Вінницьку область. Традиційно особливо приємно було вітати учасників з міста Миколаївка Донецької області. Незважаючи на те, що зовсім поруч точаться військові дії, діти взяли участь у конкурсі!

15 квітня
2025 рокуЗ 1 по 8 квітня 2025 року в українських містах: Київ-Рівне-Радивилів проходив V Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців української інструментальної музики імені Германа Жуковського, на якому Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» ХФВКМ здобули Диплом Лауреата І ступеня та отримали спеціальний Диплом-відзнаку – «За оригінальне аранжування та популяризацію української музики».

14 квітня
2025 року14 квітня 2025 року колектив коледжу долучився до весняної толоки «Зробимо Україну чистою разом!» з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки.

13 квітня
2025 рокуВітаємо здобувачів освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія» та їх керівника Павленко О.О. із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Dance festival «Terytoriya Pa»».

12 квітня
2025 рокуСтуденти циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв 10 квітня 2025 року взяли участь у ХІІ Всеукраїнській двотуровій студентській олімпіаді з інструментального мистецтва, що проводилася Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

11 квітня
2025 року11 квітня 2025 року, в рамках співпраці із зовнішніми стейкхолдерами, відбулась онлайн-зустріч роботодавців зі здобувачами випускних курсів освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему «Підготовка та працевлаштування здобувачів мистецької освіти: компетентності, практика, перспективи».
Була розглянута низка питань, яка сприятиме підготовці фахівців з інформаційно-бібліотечної сфери:
«Академічна мобільність та освітній партнерінг закладів освіти», «Час кар’єрного зростання: можливості та перспективи під час навчання», «Цифрова компетентність фахівця як вимога інформаційного середовища», «Стан та перспективи нормування професій: за результатами діяльності робочої групи по розробці Професійних стандартів «Бібліотекар» та «Фахівець з бібліотечної справи»», «Дієвість впливу проходження практики в реальних умовах сьогодення», «Роль фахової бібліотечної спільноти в культурному та професійному зростанні здобувачів освіти», «Європейський досвід розвитку системи підготовки фахівців інформаційно-бібліотечної справи», «Можливості трудової зайнятості та працевлаштування в регіоні», «Досвід та специфіка кадрової діяльності: побудова успішної кар’єри на державній службі», «Досвід та специфіка кадрової діяльності в бізнес-секторі», «Роль спеціальних компетентностей Seo – менеджера: досвід роботи на ринку аутсорсингових послуг», «Залучення та застосування сучасних інформаційних технологій в роботі закладів культури і мистецтва в умовах сьогодення».
11 квітня
2025 року11 квітня людство відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, встановлений у 1991 році рішенням Генеральної Асамблеї ООН.


10 квітня
2025 року10 квітня 2025 року Харківський фаховий вищий коледж мистецтв привітно відчинив двері учням мистецьких шкіл міста Харкова і області – новому поколінню юних музикантів. В межах творчого проєкту «КРОКУЄМО З НАСТРОЄМ», відбувся концерт, присвячений Всесвітньому дню мистецтва!

9 квітня
2025 рокуДля переважної більшості інтернет-користувачів вже давно відомим фактом є те, що Вікіпедія – це сконцентрована база різноманітної інформації, найбільша енциклопедія людства та джерело додаткових інформаційних джерел.

8 квітня
2025 рокуВітаємо студентку 4 курсу ОПП «Народне інструментальне мистецтво» Анікєєву Юліанну, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна, із вдалим виступом у Концерті кафедри народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, який відбувся в рамках творчого проєкту «УНІВЕРСИТЕТСЬКА ФІЛАРМОНІЯ» ХНУМ – «СМАРАГДОВИЙ СЕЗОН» та відкрив початок фестивального тижня інструментальної музики «Kharkiv-folk».

4 квітня
2025 рокуСтудентка 4 курсу Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Анікеєва Юліанна, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна, отримала звання Лауреата І премії у номінації «Цимбали, сопілка» Другого міжнародного конкурсу виконавців на академічних народних інструментах DniProFolk, що відбувся 1-3 квітня 2025 року у місті Дніпро у рамках Форуму виконавців на народних інструментах Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Музика без меж».

3 квітня
2025 рокуВітаємо учасників Всеукраїнської дистанційної екологічної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Екологічні проблеми сучасності. Аспекти здоров’я людини» Бондаренко Алісу, Пупену Марію, Колодну Анну та керівника Громову Наталію Валеріївну. Основною метою проведення екологічних конференцій є створення майданчику для обміну знаннями, ідеями та досвідом у галузі охорони навколишнього середовища. Організує щорічні конференції Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету. Бажаємо й надалі студентам долучатись до обговорення найактуальніших екологічних проблем.

2 квітня
2025 рокуВітаємо Гонтар Діану та Семиволоса Анатолія здобувачів освіти III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» із вдалим виступом на Всеукраїнській конференції «Світочі епохи бароко», яка відбулася 20-21 березня 2025 року в Полтавському обласному методичному кабінеті навчальних закладів мистецтва і культури та присвячена 340-й річниці від дня народження І.С.Баха, Г.Ф.Генделя, Д.Скарлатті. Серед учасників учні старших класів, студенти, викладачі мистецьких шкіл, коледжів та вишів із різних куточків України. Діана виступила з доповіддю «Жанрова модель опери-seria у творчості Г.Ф.Генделя», Анатолій підготував до виступу доповідь «Органна творчість І.С.Баха (на прикладі хоральних прелюдій)».

2 квітня
2025 рокуВітаємо Колодну Анну та керівника Громову Н.В. із вдалою участю у VII Всеукраїнському конкурсі «LIME. GO TO READ!». Цей конкурс – щорічна ініціатива, спрямована на популяризацію книги, читання та бібліотек серед молоді. Учасники з усієї України презентували креативні проєкти, що мотивують до відкриття світу літератури. Конкурс об’єднує бібліотекарів, студентів, школярів та всіх, хто прагне зробити читання модним і цікавим.