Перейти до контакту
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

1 вересня 2021 року

Відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвята першокурсників у студенти коледжу. Свято розпочалося з театралізованого дійства «Ми майбутнє твоє, Україно», присвяченого 30-річчю Незалежності України, яку підготували студенти четвертого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом Сомової О.А., викладача режисерських дисциплін. Зі святом студентів та викладачів привітала Морозко Л.Г., директор коледжу. У національно-патріотичному дійстві взяли участь творчі колективи коледжу: народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська), український народний хор «Основа» (керівник Сергій Кобзєв), вокально-інструментальний ансамбль «Оранж-бенд» (керівник Олександр Коломоєць). Навчальний процес у коледжі розпочався з години національно-патріотичного виховання «Втілені мрії про Незалежність: досягнення України у сфері культури і мистецтва 1991-2021», яку підготували викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Селегєєв С.С. та Насонова О.С. Звукомузичне оформлення концертної програми здійснили Снєдков А.І. та Лялюк О.С. Також студенти ознайомились з історією коледжу і викладацьким колективом спеціальностей, взяли участь в екскурсії центром міста «Сторінки української державності в історичних пам’ятках Харкова». Захід сприяв патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх умінь з організації та проведення культурно-просвітницьких заходів.



29 серпня 2021 року

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті Захисників України, загиблих у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність. Дату обрано в пам’ять про Іловайську трагедію 2014 року. Згадуючи її, ми вшановуємо пам’ять про всіх загиблих на довгому шляху до свободи. У заходах на меморіальному комплексі «Герої не вмирають» взяв участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська).

День пам’яті Захисників України День пам’яті Захисників України

24 серпня 2021 року

Дорогі друзі! З нагоди свят щиро бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, щастя і добра, успіхів у ваших справах та починаннях, наснаги на довгі і щедрі літа! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!


З повагою, директор ХФВКМ
Любов Морозко


29 червня 2021 року

Відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу. Привітати випускників зі святом прийшли представники адміністрації, викладачі та батьки. Із вітальним словом до випускників звернулась директор, к.ф.н. Любов Морозко, яка привітала із однією із найважливіших подій у їх житті. До привітань долучилися студенти 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», які підготували програму «Крилатим, ґрунту не треба». На подвір’ї коледжу було розташовано три локації «Пригадай себе в минулому», «Фото на згадку», «Автограф». У подарунок для усіх присутніх лунали пісні від вокального ансамблю «Оранж-Бенд» (керівник Олександр Коломоєць). Організатором заходу була студентка 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Агафонова Єлизавета (керівник курсу Ольга Сомова). Дорогі випускники, бажаємо вам творчої наснаги та віри у свої сили! Підкорюйте нові вершини та горизонти професійної діяльності!


Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу

27 червня 2021 року

Щороку в останню неділю червня відзначають національне свято молоді. Традиційно в цей день всією Україною проходять різні святкові заходи. 27 червня, в День молоді, на майдані Свободи у Харкові відбувся святковий концерт і флешмоб «Харків – це круто», в якому взяв участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська).

День молоді День молоді День молоді День молоді

14 червня 2021 року

Вітаємо Радішевську Алесю, студентку III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року-2021» у номінації «Культура та мистецтво». Бажаємо творчих успіхів натхнення та перемог!

Конкурс «Молода людина року-2021» Конкурс «Молода людина року-2021» Конкурс «Молода людина року-2021»

7 червня 2021 року

На початку червня у Харкові відбулася видатна подія – X Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича. Це велике культурне надбання Слобожанщини і всієї України. Три дні поспіль відбувалися творчі змагання, обмін майстерністю та особисте вдосконалення кожного виконавця. Вітаємо Сліденко Ксенію зі званням лауреата другої премії та її викладача Ніколенко Світлану Миколаївну. Бажаємо вам натхнення, яскравих виступів і творчих перемог! В межах Конкурсу на базі коледжу відбулась науково-практична конференція «Мультидисциплінарна спадщина Гната Хоткевича в аспекті сучасної освіти і культури». З ґрунтовними доповідями виступили члени високоповажного журі: Дутчак В.Г., доктор мистецтвознавства, професор, завідувачка кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Овчарова С.В., заслужений працівник культури України, професор кафедри народних інструментів Дніпропетровської академії музики імені М.І.Глінки; Морозевич Н.В., кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової. Глибоко і змістовно прозвучало вступне слово директора коледжу Морозко Л.Г. Публіка – а це були переважно бандуристи та викладачі класу бандури мистецьких закладів – із великим зацікавленням слухали всі доповіді. Особливим натхненням і переконливістю відзначився виступ викладача нашого коледжу Мельничука В.Д. А для молодого історика Скирди А.В. участь у конференції була своєрідним дебютом. Модераторами конференції були викладачі Рудь П.В. та Півторацька Л.М. За матеріалами конференції видана збірка тез і статей.

2 червня 2021 року

Вітаємо Чернишову Марину з перемогою в XI Міжнародному фестивалі-конкурсі «У Галицькому краї», яка виборола Гран-прі у номінації «Вокал». Бажаємо Марині та її викладачам Кобзєвій О.О. і Кобзєву С.С. успіхів та нових творчих здобутків!

1 червня 2021 року

Вітаємо Жовтенка Олексія з перемогою у XXIII Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», який посів I місце у номінації «Інструменталісти». Бажаємо студенту та його викладачеві Лейбіній Антоніні Володимирівні творчого натхнення та подальших успіхів!

28 травня 2021 року

Вітаємо Макєєнкову Анну та Фещенко Аліну, студентів I курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» та Ларічкіну Єву, студентку I курсу спеціальності «Хореографія» з відмінним результатом в XXV Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». Сертифікати із добрим результатом отримали: Іванов Д., Аркатов М., Бабич А., Будовська В., Воротнікова В., Гаврилюк Д., Долобовська О., Зеленська Д., Кочолодзян О., Цап К., Новоселова А., Овчинник М., Пономарьова Я., Стеценко С., Тарусова В., Шевцова М. та сертифікати учасника конкурсу: Бородавченко К., Волинський Ю., Бережна В., Суздальцева А., Шведчикова М., Маласай З., Надененко С., Семигук А., Чумаченко С., Шаломова Д. Бажаємо студентам та їх викладачеві Громовій Наталії Валеріївні творчої наснаги та успіхів у майбутніх конкурсах!

XXV Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» XXV Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» XXV Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» XXV Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» XXV Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» XXV Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

28 травня 2021 року

27 травня 2021 року студенти 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» разом з викладачем Ольгою Шахман в рамках вивчення навчальної дисципліни «Маркетинг, фандрайзинг та брендінг в сфері дозвілля» відвідали відому в Харкові та за його межами Школу маркетингу «Багаж». Студенти почули цікаву історію становлення школи від ідеї до поліфункціонального навчального центру відомого в країнах ЄС у сфері маркетингу, познайомилися з партнерами школи та її відвідувачами, вирішили практичні кейси з брендінгу з досвіду співпраці школи з відомими бізнес-компаніями міста та міжнародного рівня, а головне зацікавилися питанням маркетингових стратегій в сфері мистецтва. Екскурсію-лекцію провела директорка школи маркетингу Наталія Руденко.

Екскурсія-лекція

27 травня 2021 року

26 травня 2021 року відбулась профорієнтаційна екскурсія студентів 1-4 курсів спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» до Харківського національного університету внутрішніх справ. Студенти побували в навчальному корпусі з правової діяльності та отримали цікаву інформацію про криміналістику, трасологію та дактилоскопію. Відвідали музей закладу, де познайомилися з історією та розвитком правоохоронних органів, історією становлення закладу, його видатними особистостями та керівництвом. Мали можливість уявити себе в ролі суддів у навчальному залі судових засідань. Були присутніми на психологічному тренінгу з протидії булінгу серед підлітків. В результаті зустрічі було укладено договір про співпрацю наших закладів та визначені реальні претенденти на вступ в 2021 році серед студентів випускного курсу. Супроводжувала зустріч завідувач практики Ольга Шахман та заступник декану факультету №6 Костянтин Свердлін.

Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія

24 травня 2021 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівники: О.Ковалівська, К.Василенко, М.Рудишина, Н.Добролюбова) з перемогою в XIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока» та міжнародному фестивалі-конкурсі танцю «Гран-прі Світлани Коливанової», які проходили у травні 2021 року у місті Харків. Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та перемог.

XIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока» та міжнародний фестиваль-конкурс танцю «Гран-прі Світлани Коливанової» XIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока» та міжнародний фестиваль-конкурс танцю «Гран-прі Світлани Коливанової» XIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока» та міжнародний фестиваль-конкурс танцю «Гран-прі Світлани Коливанової» XIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока» та міжнародний фестиваль-конкурс танцю «Гран-прі Світлани Коливанової»

23 травня 2021 року

22 травня 2021 року в КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» пройшла Міжнародна акція «Ніч музеїв 2021» у якій взяли участь студенти першого курсу спеціалізації «Сценічне мистецтво» керівник Снєдкова К.К. Програмою виступу був театралізований перформанс та інтерактив з глядачами. Студенти були нагороджені подяками за співпрацю з центром.

Міжнародна акція «Ніч музеїв 2021»

20 травня 2021 року

Харківський фаховий вищий коледж мистецтв відсвяткував Всесвітній день вишиванки. Цьогорічний ювілейний День вишиванки присвячений традиційній українській музиці. Впродовж дня у коледжі діяла книжково-ілюстративна виставка «Вишиванка символ Батьківщини, дзеркало народної душі», акція «Вишиванку одягай, Україну прославляй», конкурс на кращу українську вишиванку. На завершення свята відбулося групове виконання пісні «Вишивала дівчина вишиванку» викладачами, студентами та адміністративним персоналом коледжу. У другій половині дня колектив коледжу приєднався до Параду вишиванок за участі громадськості, студентської молоді, творчої інтелігенції м.Харкова. Вітаємо переможців конкурсу на кращу вишиванку – Півторацького А.М., Лукаша Максима, Зеленську Діану, Оджукву Діану та усіх, хто долучився до свята. Бажаємо вам чудового настрою та різнобарвних вражень, здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій і в цей святковий день, і щодня!

Всесвітній день вишиванки Всесвітній день вишиванки Всесвітній день вишиванки Всесвітній день вишиванки

12 травня 2021 року

11 травня 2021 року Традиційно, навесні, спеціалізація «Класична та сучасна хореографія» коледжу представляє свій творчий проєкт «Від Класики до Модерну» на Великій сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка. Цього року в концертна програма складалася із трьох відділень. Перше відділення – балет «Шопеніана», підготовлений викладачем сценічної практики заслуженою артисткою України Валентиною Марковою. Сольні партії виконали студентки випускного курсу – В.Мірошина, О.Капустян, М.Самара, К.Капустян та соліст балету (випускник 2004 року) – А.Козарєзов. У другому відділенні були представлені номери класичної спадщини у виконанні студентів 3-4 курсів: О.Капустян в ролі Нікії з балету «Баядерка», В.Мірошиної в Па-де-де з балету «Лускунчик», Р.Стешенко у варіації Базиля з балету «Дон Кіхот», Є.Шамір в Індуському танці з балету «Баядерка». Роботи підготовлені викладачами: О.Фомініченко, заслуженими артистами України – Іриною Хандажевською (випускниця 2001 року), Любов’ю Марковою, Іриною Ладигіною (випускниця 2000 року). Яскраво виступили студентки 3 курсу: С.Шейко, Д.Насєдкіна, Б.Тетєрін, Л.Катречко, С.Болдовська. Чудові емоційні враження залишили по собі танці у стилі фламенко у третьому відділенні концерту в постановці викладача Ганни Боровської. Сучасний напрямок хореографії було вдало відтворено у номерах «Ртуть» та «Пісочний годинник» в постановці Олени Павленко. На завершення концерту були представлені роботи балетмейстера та викладача Юлії Даниленко. Оригінальний номер «Соло» на музику Ж.-Ф.Рамо у виконанні С.Шейко та органна сюїта на музику Ц.Франка під назвою «Шукай себе!» у виконанні студентів 2-3-4 курсів. Велику насолоду від спілкування з мистецтвом балету отримали понад 700 глядачів. Бажаємо викладачам і студентам спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» міцного здоров’я, щастя та нових творчих здобутків!

Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну» Проєкт «Від Класики до Модерну»

7 травня 2021 року

Шановні ветерани, співробітники і студентство коледжу! Прийміть найщиріші вітання з Днем памʼяті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу. У ці весняні дні нехай спогади про наших рідних, які власним здоровʼям та життям захистили майбутнє, залишаються в наших серцях. Всіх Вам земних благ, благополуччя та сімейного затишку.



6 травня 2021 року

5 травня 2021 року в коледжі в режимі онлайн відбулася правова година «Як захистити свої авторські права?». Захід було присвячено Всесвітньому дню книги та авторського права і Міжнародному дню інтелектуальної власності, які відзначалися 23 та 26 квітня цього року. Під час зустрічі студенти дізналися про особливості законодавства України у сфері інтелектуальної власності, обговорили питання авторського права, проблему плагіату та багато інших питань. Організатор заходу викладач циклової комісії гуманітарних та природничих дисциплін С.С.Селегєєв.

Правова година «Як захистити свої авторські права?»

5 травня 2021 року

Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Воропаєва Д., Гуліуса О., Янкаускас М., Козловець Д., Расулуарісона А., Чуйко Д., Попову О. та їх викладачів Башмакова А.В., Половинку І.О., Стрілець Т.В., Стрілець А.М, Леонову Н., Савенко С., Ляснік М., Холодну М.В., які брали участь у лютому-квітні 2021 року в дистанційних фестивалях-конкурсах мистецтв: IV Міжнародному «Зимове сяйво» (місто Харків), Першому міжнародному конкурсі молодих музикантів імені Іллі Слатіна (місто Харків), IX міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» (місто Харків), Першому відкритому конкурсі естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Jazz Fiesta Spring-2021» (місто Харків), IV Всеукраїнській студентській олімпіаді інструментального мистецтва (місто Умань). Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво»

29 квітня 2021 року

Шановні, безмірно любі наші колеги! Сьогодні, в день грації, легкості і творчості, в Міжнародний день танцю, вітаємо Вас, студентів і просто люблячих танці. Бажаємо Вам щодня відкривати для себе нові грані цього мистецтва, жити мрією і ніколи не зупиняти енергію танцю в серці!


За дорученням колективу Любов Морозко


1 квітня 2021 року

Вітаємо творчий колектив народний оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» з перемогою на VI міжнародному конкурсі народного мистецтва «FLOYARA», який відбувся в місті Одеса. Всім учасникам колективу і його керівнику А.Стрільцю бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та перемог.

VI міжнародний конкурс народного мистецтва «FLOYARA»

27 березня 2021 року

27 березня 2021 року в усьому світі відзначається Міжнародний день театру. Театр завжди мав виключне етичне і художнє значення, сприяв формуванню естетичного смаку та розширенню світогляду. Не зважаючи на те, чи слухаємо ми оперу, чи насолоджуємося грацією артистів балету або стежимо за майстерною грою драматичних акторів, ми завжди відчуваємо особливу атмосферу свята. Саме тому, Міжнародний день театру, не лише професійне свято майстрів сцени – це свято мільйонів вдячних глядачів та шанувальників високого мистецтва. У цей день вітаємо всіх, чиє життя нерозривно повʼязане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить істинам добра і краси. Бажаємо міцного здоровʼя, наснаги для нових творчих злетів, талановитих студентів.


Директор коледжу Любов Морозко


23 березня 2021 року

Вітаємо студентів та керівників творчих колективів коледжу народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) і український народний хор «Основа» (керівники Олена та Сергій Кобзєви, концертмейстер Олена Василевська) з перемогою у дистанційних конкурсах: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» (місто Варна, Болгарія) та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS», який організований асоціацією музичних конкурсів України та громадською організацією Prominci у місті Харкові. Дорогі наші колеги і студенти вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих злетів!

Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS»

20 березня 2021 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівники Ю.Олійник, Р.Гарбуз) взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченому творчості Т.Г.Шевченка, який відбувся у Харківському КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва». Переможцем конкурсу стала Анна Бабич у номінації «Виконавці», вікова категорія «Підлітки». Студентка виконала уривок із поеми «Княжна» Т.Шевченка. Подякою нагороджена Яна Пономарьова та група студентів за участь у перфомансі.

Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря»

19 березня 2021 року

Легендарній українській письменниці та поетесі Ліні Костенко виповнився 91 рік. З 18 лютого до 19 березня цього року пройшов Всеукраїнський флешмоб «Читаємо вірші Ліни Костенко», присвячений цій події. Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» коледжу теж приєдналися до вітань та читали вірші: «Сінній день» (А.Бабич), «Крила» (О.Кочолодзян), «Мати» (О.Савощенко). Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

13 березня 2021 року

Творчі колективи коледжу народний фольклористичний гурт «Слобожаночка» під керівництвом Олени Шишкіної та народний вокально-естрадний ансамбль «ORANGE BAND» під керівництвом Олександра Коломойця взяли участь в Обласному культурно-мистецькому святі «Масляна у Сковороди», яке відбулося на території Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди с. Сковородинівка Богодухівського району Харківської області.

Обласний культурно-мистецький свято «Масляна у Сковороди»

11 березня 2021 року

Колектив викладачів та студентів спеціалізації «Естрадне та джазове інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв відвідали ДШМ №7 імені М.Мусоргського та провели концерт-презентацію для учнів школи. Під час зустрічі прозвучали кращі зразки класичної та сучасної музики у виконанні студентів класу саксофона, електрогітари, фортепіано, труби, тромбона та ударних інструментів. Була надана необхідна інформація про умови вступу до Коледжу майбутнім абітурієнтам. Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Юні слухачі та викладачі школи отримали естетичну насолоду від виступів солістів-інструменталістів Коледжу, а студенти – досвід концертно-виконавської практики.

Концерт-презентація для учнів школи Концерт-презентація для учнів школи

9 березня 2021 року

У день народження Тараса Шевченка в Харківському національному університеті імені В.Каразіна відбулося урочисте відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії. Гарною музичною прикрасою заходу був виступ квартету бандуристок Харківського фахового вищого коледжу мистецтв під керівництвом Світлани Ніколенко. У виконанні колективу прозвучали твори на слова українських поетів Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії Відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії Відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії
Шановні жінки – колежанки!
Від щирого серця вітаємо Вас зі святом – 8 березня!
Бажаємо щастя і достатку, ясного неба і тепла.
В житті лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіху й терпіння, у справах – вічного горіння,
в коханні – вічної весни, в сім’ї – добра і теплоти.

З повагою та щирими побажаннями, адміністрація ХФВКМ!


5 березня 2021 року

В межах проєкту «Профорієнтаційні зустрічі» відбувся виступ Народного ансамблю народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) в місті Чугуїв Харківської області.

4 березня 2021 року

У Харківському Палаці спорту відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Зі святом жінок привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. На знак подяки за працю і внесок в розвиток міста Харкова секретар міської ради вручив представницям різних професій – медсестрам, дворовим робітницям, кухарям, співробітницям міських підприємств та установ – Почесні грамоти міської ради та Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради. На честь свята для мешканок Харкова виступили народна артистка України Ірина Білик та харківські виконавці. Серед них: народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) і студенти спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» (керівник Олена Павленко).

4 березня 2021 року

В актовій залі коледжу відбувся святковий концерт «Жінка – завжди загадка», присвячений святу весни і жінки. Кожна циклова комісія присвятила жінкам яскраві естрадні номери. Ніжні ліричні пісні виконали народний вокальний ансамбль «ГАРМОНІЯ» (керівники Олена та Сергій Кобзєви), народний естрадний ансамбль «ORANGE BAND» (керівник та соліст Олександр Коломоєць); пристрасні мелодії Астора П’яццоли пролунали у виконанні струнного квартету (керівник В’ячеслав Шляхов) та дуету баяністів (керівник Андрій Стрілець); темпераментний український танець виконали вихованці спеціалізації «Народна хореографія» (голова – Олена Ковалівська); особливим пожвавленням зал зустрів естрадні мініатюри у виконанні студентів третього курсу режисерської спеціалізації (керівник Андрій Бурдов). З привітністю зал зустрічав ведучих концерту Вадима Левенка та Андрія Бурдова. Усі жінки, які були присутні на святковому концерті, отримали величезний заряд бадьорості і позитиву та щиро дякували чоловікам за вітання.

25 лютого 2021 року

В коледжі відбувся конкурс читців-декламаторів «Лесине слово в наших серцях», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. У конкурсі взяли участь студенти І-ІІІ курсів. Конкурсанти продемонстрували любов до творчості Лесі Українки, високий рівень виконавської майстерності, сценічну культуру й культуру мовлення. Переможцем конкурсу стала студентка І курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Анна Бабич, друге місце посіла студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Катерина Дигало, третє місце розділили студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» Данило Іванов, Єлизавета Бондаренко, Гаврилюк Дар’я, Пономарьова Яна, Долобовська Олександра та студентка І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Вікторія Ракитянська. Переможці відзначені дипломами та цінними подарунками. Організатор заходу Мельничук В.Д.

23 лютого 2021 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв взяли участь у вебінарі «Історія, як основа майбутнього», що був організований видавництвом «Ранок». Під час заходу педагоги презентували авторський навчальний посібник для учнів 7 класу «Правління князів: походи й реформи» (Харків: Видавництво «Ранок», 2020). Посібник є частиною серії «Шкільна бібліотека» та має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти та науки України». Також викладачами було проведено майстер-клас щодо формування предметних компетентностей на основі вказаного навчального видання.

Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього»

16 лютого 2021 року

День Валентина – свято доволі розповсюджене, його святкують майже в усіх країнах світу, а якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. 12-15 лютого 2021 року в коледжі відбувся цикл заходів, які організувала студентська рада коледжу. Учасники заходів познайомилися з історією виникнення свята закоханих; взяли участь у конкурсах «Назви відому пару», «Знання-сила», «Кулінарний», «Театральний» тощо; дискутували на тему: «Кохання – це …»; декламували вірші В.Сосюри, Л.Костенко, О.Пушкіна, М.Старікова, В.Чуркіної та інших. Потім учасникам був запропонований квест «Під знаком Купідона». З різноманітними завданнями, конкурсами та іграми: «Знайомство», «Ситуація», «Зрозумій мене без слів», «Уважність юнаків» та інші. Студентське журі обрало чотири пари-переможців: Літвінов П. та Узенюк У., Краснокутський В. та Пономарева Я., Левенко В. та Сальник В., Балакірєва О. та Гудзь В., які і отримали солодкі призи. Організатори заходів намагались розвивати у студентів духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, весело організувати дозвілля.

15 лютого 2021 року

У Великій залі ХНАТОБ імені М.В.Лисенка відбувся щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям», в якому взяв участь український народний хор «Основа» під керівництвом Сергія Кобзєва.

Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям»
Шановні колеги, викладачі, студенти, співробітники!

Сердечно вітаю вас із чудовими зимовими святами –
Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній 2021 рік та світла Різдвяна зірка зігріють
ваше серце радістю нових сподівань і разом з гучною колядкою
принесуть у вашу домівку здоров’я і щастя, добробут і
благополуччя, гарний настрій і відчуття новорічного казкового дива.
Нехай Господь благословить Вас і Вашу родину на всі добрі
справи, подарує безліч земних щедрот, віру, надію й любов.
Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов МОРОЗКО


21 грудня 2020 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою у II дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Золоте руно», який відбувся 10 грудня 2020 року в місті Батумі (Грузія). Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

II дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Золоте руно» II дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Золоте руно»

19 грудня 2020 року

13-19 грудня 2020 року студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «KHARKIV FEST – 2020». За результатами конкурсу у номінації Інструментальне мистецтво, Бандура, Ансамбль, IV категорія лауреатом I ступеня став ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівники Світлана Ніколенко, Юлія Іванська) у складі Кузнєцової В., Ракитянської В., Сліденко К., Застава Є. Дорогі наші студенти та викладачі вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «KHARKIV FEST – 2020»

16 грудня 2020 року

У 2020 році весь світ урочисто святкував 250-річчя з Дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена. Наш коледж долучився до музичного світу видатного класика, і 16 грудня, саме в День народження Бетховена викладачі і студенти провели концерт фортепіанної музики. Прозвучали багателі, танцювальні п’єси, варіації, сонати, фортепіанний переклад відомої увертюри «Егмонт» та ІІІ-ї частини симфонії №8. У фіналі концерту у виконанні ансамблю домр слухачі почули відомий «Турецький марш» з музики до п’єси А.Коцебу «Афінські руїни» і Тріо №1, І ч. – для домри-пріми, домри-тенора і фортепіано. Вітаємо викладачів (Холодну М.В., Рудь П.В., Бойко О.А., Колуканову Л.С.) та студентів хорової і народно-інструментальної спеціалізації із цікавим концертним заходом!

Концерт фортепіанної музики до Дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена

14 грудня 2020 року

13-14 грудня 2020 року студенти нашого коледжу взяли участь у міжнародному музичному фестивалі виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», в межах фестивалю відбувся шостий відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джазфієста-2020». Вітаємо студентів-учасників «Біг-Бенда», який став лауреатом I премії в групі юніори, номінація «Бенди» та керівника колективу Юрія Ковача. Диплом лауреата III премії в групі юніори, електрогітара, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Воскобойник Андрій (викладач Коломоєць О.О., концертмейстер Леонова Н.М.); диплом лауреата II премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Медведєв Владислав; дипломи лауреата III премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримали Хайхан Ілля та Куц Андрій (викладач Савенко С.Г., концертмейстер Ляснік М.М.). Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім»

11 грудня 2020 року

Вітаємо чарівну жінку, чудового керівника, директора КЗ «ХФВКМ» Морозко Любов Георгіївну з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, добробуту та успіхів на Многая Літа! З повагою, колектив коледжу.

9 грудня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір». В ньому взяли участь викладачі класу бандури мистецьких навчальних закладів. З чудовими доповідями виступили: Любов Мандзюк, кандидат мистецтвознавства, доцент ХНУМ імені І.Котляревського – «Школа гри на бандурі Гната Хоткевича: адаптація до сучасного виконавства», Богдана Стандара, випускниця коледжу, викладач ДМШ імені М.Д.Леонтовича міста Харкова – «Сучасний навчальний репертуар бандуриста як засіб зацікавлення дитини до навчання», Світлана Недомолкіна, викладач-методист коледжу – «Специфіка роботи піаніста-концертмейстера у класі бандури» та багато інших. Родзинкою заходу стала онлайн-зустріч з почесним гостем семінару Віктором Мішаловим, заслуженим артистом України, кандидатом мистецтвознавства (Торонто,Канада) – «Традиції Гната Хоткевича об’єднують світовий бандурний простір». Організатор заходу та його натхненниця – Світлана Ніколенко, викладач-методист, голова циклової комісії народного інструментального мистецтва.

Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір»

4 грудня 2020 року

4 грудня 2020 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)». У конференції взяли участь студентки спеціальності «Хореографія»: Валерія Бережна та Марія Шведчикова «Створення Харківського училища культури та його внесок до культурної скарбниці Слобожанщини» (керівник – кандидат історичних наук, викладач І.М.Скирда), Катерина Бородавченко «Внесок Наталії Дудинської у світовий балет» (керівник – викладач С.С.Селегєєв), Вікторія Будовська «Пам’ятники видатним діячам культури та мистецтва у місті Харкові» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших досягнень!

XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)»

27 листопада 2020 року

27 листопада відбулася радіо трансляція курсової роботи студентки 93 режисерської групи Гурської Анни (викладач Сомова О.А.), присвячена пам’яті жертв голодомору. У четверту суботу листопада в Україні відзначається день пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. У цей день проходить акція «Запали свічку пам’яті» – щоб долучитися, достатньо запалити свічку на своєму вікні.

сторінка 19   перейти >>                                                             
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту