Перейти до контакту
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

24 травня 2025 року

24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення. Кожен виступ глядачі зустрічали щирими оплесками.

У концерті взяли участь: фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівниця гурту Заслужена артистка України Олена Шишкіна), студентка 4 курсу Софія Григорович (викладачі: Сергій Кобзєв, Олена Кобзєва), викладачі Аліна Нікітенко, Антон Півторацький, НАНТ «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська), Юлія Олійник та студенти 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», ведучій заходу Євгеній Шарий, режисер-постановник Олена Шаповал.

24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення. 24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення. 24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення. 24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення. 24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення. 24 травня у нашому коледжі відбувся концерт для жителів міста Вовчанськ, що втратили свої домівки внаслідок війни, але не втратили віри в людяність. Свою творчість їм дарували студенти й викладачі ХФВКМ, ще раз демонструючи незламність харків’ян, оптимізм і натхнення.

23 травня 2025 року

15-16 травня 2025 року місто Луцьк перетворився на музичну столицю України, там проводився Восьмий Всеукраїнський конкурс виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця». До жури конкурсу увійшли знані в Україні творчі особистості, серед яких – Олексій Журавчак (сопілка), Віктор Дмитренко (цимбали). До участі в конкурсі були запрошені учні мистецьких шкіл, студенти фахових коледжів та мистецьких закладів вищої освіти з усієї України, що змагалися у двох номінаціях – «сопілка» і «цимбали» в шести категоріях.

В конкурсних змаганнях в номінації «цимбали» взяли участь студенти циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» нашого коледжу та отримали такі результати: Анікеєва Юліаннна, 94 НІМ, лауреат І премії; Брюханов Олександр, 92 НІМ, лауреат ІІ премії. Клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна. Вітаємо переможців з високими результатами!

15-16 травня 2025 року місто Луцьк перетворився на музичну столицю України, там проводився Восьмий Всеукраїнський конкурс виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця». В конкурсних змаганнях в номінації «цимбали» взяли участь студенти циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни». 15-16 травня 2025 року місто Луцьк перетворився на музичну столицю України, там проводився Восьмий Всеукраїнський конкурс виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця». В конкурсних змаганнях в номінації «цимбали» взяли участь студенти циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни». 15-16 травня 2025 року місто Луцьк перетворився на музичну столицю України, там проводився Восьмий Всеукраїнський конкурс виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця». В конкурсних змаганнях в номінації «цимбали» взяли участь студенти циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни».

22 травня 2025 року

У місті Львові з 05 по 16 травня 2025 року проходив IV Всеукраїнський відкритий конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси». Конкурс, що носить назву літописного співака Митуси, проводився під гаслом: «Мистецтво не може перебувати у когось на службі, воно вільне і крилате, як пісня Митуси».

Ці травневі дні були справжнім святом мистецтва, емоцій та неймовірних вражень. У двотуровому конкурсі взяли участь понад 160 талановитих виконавців на сопілці, цимбалах, бандурі, гітарі, домрі, баяні з різних куточків України: Львова, Харкова, Черкас, Сєвєродонецька, Чернівців, Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Луцька, Івано-Франківська.

Співорганізатором конкурсу стала Львівська національна музична академія імені М.Лисенка в особі ректора, народного артиста України Ігоря Пилатюка та голови журі – народної артистки України, професора, завідувачки кафедри народних інструментів Людмили Посікіри. Лауреати конкурсу були нагороджені Дипломами, пам’ятними медалями, отримали буклети Конкурсу і цінні призи.

В цьому престижному конкурсі брала участь студентка 4 курсу нашого Коледжу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Анікеєва Юліанна, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна та здобула звання лауреата І премії. Вітаємо Юліанну та її наставників з черговою перемогою!

У місті Львові з 05 по 16 травня 2025 року проходив IV Всеукраїнський відкритий конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси». В цьому престижному конкурсі брала участь студентка 4 курсу нашого Коледжу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Анікеєва Юліанна, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна та здобула звання лауреата І премії. У місті Львові з 05 по 16 травня 2025 року проходив IV Всеукраїнський відкритий конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси». В цьому престижному конкурсі брала участь студентка 4 курсу нашого Коледжу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Анікеєва Юліанна, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна та здобула звання лауреата І премії. У місті Львові з 05 по 16 травня 2025 року проходив IV Всеукраїнський відкритий конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси». В цьому престижному конкурсі брала участь студентка 4 курсу нашого Коледжу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Анікеєва Юліанна, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна та здобула звання лауреата І премії.

21 травня 2025 року

У 2025 році в Україні впроваджено нове державне свято – День міжнаціональної злагоди та культурного розмаїття, який щорічно відзначатимуть 21 травня. Указ про його запровадження підписав Президент України Володимир Зеленський.




Як зазначено в указі, головною ідеєю є зміцнення єдності українського народу, утвердження української національної та громадянської ідентичності, а також підтримка культурного розмаїття. 21 травня у світі також відзначають День культурного розмаїття заради діалогу та розвитку, проголошений ООН. Це підкреслює глобальну важливість збереження та підтримки різноманітності культур. Запровадження цього свята створює можливість для активного діалогу між спільнотами, проведення культурних заходів, освітніх ініціатив, які сприятимуть взаєморозумінню та співпраці.

З нагоди свята бібліотека Коледжу пропонує до вашої уваги презентацію «Світ у кольорах культурної єдності». Переглянути її можна на сайті бібліотеки в розділі « Інформація для користувачів бібліотеки».

20 травня 2025 року

З 12 по 18 травня 2025 року в Харкові відбувся XII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». Цей престижний мистецький захід щорічно об’єднує талановитих музикантів з різних країн Європи, надаючи можливість виконавцям продемонструвати свою майстерність та обмінятися творчим досвідом.

Студенти ОПП «Народне інструментальне мистецтво» взяли участь в конкурсі «Арт-Домінанта» в категорії «студенти ЗФПО»: Фанаскова Марія (клас викладача Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) посіла друге місце та отримала звання лауреатом ІІ ступеня в номінації «Бандура інструментальна»; Семиволос Анатолій (клас викладача Половинки І.О.) отримав звання лауреата ІІ ступеня в номінації «Гітара»; Макаренко Юлія (клас викладача Половинки І.О.) здобула звання лауреата ІІІ ступеня в номінації «Гітара».

Конкурс «Арт-Домінанта» проводиться за підтримки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Національної всеукраїнської музичної спілки, Асоціації Європейських консерваторій (AEC), а також обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Щиро вітаємо студентів із заслуженою нагородою. Бажаємо нових творчих звершень, натхнення і перемог на міжнародній мистецькій арені!

З 12 по 18 травня 2025 року в Харкові відбувся XII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». Студенти ОПП «Народне інструментальне мистецтво» взяли участь в конкурсі «Арт-Домінанта» в категорії «студенти ЗФПО» З 12 по 18 травня 2025 року в Харкові відбувся XII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». Студенти ОПП «Народне інструментальне мистецтво» взяли участь в конкурсі «Арт-Домінанта» в категорії «студенти ЗФПО» З 12 по 18 травня 2025 року в Харкові відбувся XII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». Студенти ОПП «Народне інструментальне мистецтво» взяли участь в конкурсі «Арт-Домінанта» в категорії «студенти ЗФПО» З 12 по 18 травня 2025 року в Харкові відбувся XII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». Студенти ОПП «Народне інструментальне мистецтво» взяли участь в конкурсі «Арт-Домінанта» в категорії «студенти ЗФПО»

19 травня 2025 року

В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року).

Безбар’єрність – це не лише про пандуси чи зручний транспорт. Це про рівні можливості, повагу до гідності кожної людини та підтримку у досягненні професійного й особистого розвитку. Це про право кожного жити, працювати та розвиватися у зручному, безпечному та дружньому середовищі. Створення такого середовища дуже актуальне під час війни, коли більшість людей нашої громади потребують уваги і допомоги, особливо внутрішньопереміщені особи.

Саме для них у гуртожитку створено кімнату Дозвілля, яка сприятиме соціалізації мешканців та допоможе відчувати себе більш комфортно, підвищить рівень життя спільноти. Напередодні, 15 травня 2025 року відбулося її урочисте відкриття. Чудову атмосферу створили викладачі та здобувачі освіти коледжу Півторацький А.М., Нікітенко А. М., Григорович С. Заняття з релаксації та тренінги з ВПО провели фахівці БФ «Рокада».

За допомогою благодійного фонду створено кімнату Дозвілля та обладнано пандусом Центральний вхід гуртожитку для безперешкодного доступу до будівлі осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

В коледжі студентська рада ініціювала проведення для 1-4 курсів, інформаційно-просвітницьких годин спілкування в навчальних групах: «Безбар’єрність – чому це стосується кожного?», «6 правил безбар’єрного спілкування», «Як стереотипи впливають на наше життя?», «Спочатку людина, а потім статус».

В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року). В межах Стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської сьогодні стартував Національний тиждень безбар’єності (19-25 травня 2025 року).

19 травня 2025 року

Вітаємо творчі колективи НАНТ «Закаблуки» та «Слобожаночка» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв з перемогою у творчому проекті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Наші творчі колективи здобули звання лауреата I премії. Висловлюємо подяку організаторам за високий рівень проведення заходу. Ми отримали незабутні і яскраві враження. Сподіваємось на подальші зустрічі!

Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне. Перемога Харківського фахового вищого коледжу мистецтв у творчому проєкті «Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака» у місті Рівне.

18 травня 2025 року

18 травня – день глибокої скорботи і незламної пам’яті. Сьогодні Україна вшановує жертв геноциду кримськотатарського народу та жертв політичних репресій. Мільйони людей були знищені, депортовані, замордовані без вини – лише через походження, віру чи правду, яку не змогли змовчати.

У сучасній війні ми знову бачимо ту ж жорстокість. Але правда – з нами. І поки ми пам’ятаємо, ми перемагаємо. В навчальних групах були проведені тематичні відео хвилинки пам’яті: «Жертви політичних репресій», «Повернення правди», «Минуле з гірким присмаком».

18 травня – день глибокої скорботи і незламної памʼяті. Україна вшановує жертв геноциду кримськотатарського народу та жертв політичних репресій. Мільйони людей були знищені, депортовані, замордовані без вини – лише через походження, віру чи правду, яку не змогли змовчати. 18 травня – день глибокої скорботи і незламної памʼяті. Україна вшановує жертв геноциду кримськотатарського народу та жертв політичних репресій. Мільйони людей були знищені, депортовані, замордовані без вини – лише через походження, віру чи правду, яку не змогли змовчати.

17 травня 2025 року

13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом: Тельнова Олександра(4 курс) стала володарем Гран-прі; Диплом лауреата І ступеня здобула Байша Єлизавета(4 курс); ІІ місце вибороли Шарига Олесія (4курс) та Єлізарова Вікторія (3курс); ІІІ місце посіли третьокурсниці Плотко Наталія та Макарадзе Діана.

Вітаємо з чудовою перемогою у конкурсі! Це визнання вашого таланту і цілеспрямованості. Нехай ця перемога надихає на нові звершення і відчиняє двері до нових можливостей. Успіхів у всіх починаннях і особистого щастя. Дякуємо викладачам циклової комісії «Сценічне мистецтво» Юлії Олійник та Андрію Бурдову за підготовку переможців.

13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом. 13-17 травня 2025 року у місті Харкові відбувся Міжнародний конкурс читців «Білі конвалії», організований Харківською державною академією культури. Здобувачі освіти 3-4 курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» представляли свою майстерність володіння словом.

15 травня 2025 року

15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу.

«Інтелектуальна опозиція імперії: культурно-мистецькі практики та громадянська місія Гната Хоткевича». Доповідачі – директор коледжу, канд. філос. наук, доцент Л.Г.Морозко та заступник директора з навчально-методичної роботи, канд. іст. наук, викладач-методист І.М.Скирда.

«Культурна місія та політична сила істориків-науковців ХІХ – початку ХХ ст. в контексті викладання навчальної дисципліни «Історія України» у закладах фахової передвищої освіти». Доповідачі – заступник директора з навчально-методичної роботи, канд. іст. наук, викладач-методист І.М.Скирда та завідувач відділення, викладач історії С.С.Селегєєв.

«Олег Ольжич: біографія археолога». Доповідач – Денис Ковальчук, студент 2 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

«Портрет історика: Наталя Полонська-Василенко». Доповідачка – Таріна Біштаві, студентка 2 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

«Культурна місія родини Алчевських: просвітництво, мистецтво та національна ідентичність». Доповідачка – Анна Шуміліна, студентка 1 курсу спеціальності «Музичне мистецтво».

Усі доповіді викликали інтерес та жваве обговорення. Вітаємо з успішною участю та бажаємо нових наукових звершень!

15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу. 15 травня 2025 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася Х Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики. Родина істориків Єфименків». У роботі секційних засідань взяли участь представники закладів вищої освіти, культурно-освітніх закладів і установ не лише Харківщини, а й багатьох міст України. На конференції виступили викладачі та здобувачі освіти коледжу.

15 травня 2025 року

У День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. Це свято стало справжнім символом єдності поколінь, глибокої поваги до національної культури та української народної традиції.

Студенти 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» майстерно втілили ідею національної єдності, краси українського вбрання та сили нашої культури у художньо-сценічній формі-театралізованому концерті «Любов’ю квітнуть вишиванки».

Концертна програма поєднувала в собі театральні сцени, хореографічні композиції, поетичні монологи та вокальні номери, виконані як окремими студентами і викладачами, так і в творчими колективами. Кожен виступ був пронизаний символізмом української вишиванки – як оберега. Особливу атмосферу створювали колоритні костюми, сценографія, музичний супровід та натхненна гра студентів. Під час заходу говорили про символіку вишиванки, її історію та роль у збереженні української ідентичності.

Вишиванка – не просто одяг. Це – мова закодована в орнаментах. Щиро дякуємо всім, хто долучився до нашого мистецького дійства! Разом ми творимо українське сьогодення, спираючись на багатство традицій.

Цього дня представники студентської спільноти долучилися до Всеукраїнського національного уроку національної ідентичності «Україна – це ти!», який проводився у формі студійного інтерактивного шоу на youtube-каналі Суспільне Культура. Учасники обговорили питання з чого складається українська ідентичність, як формується національна свідомість та чому кожен українець є частиною нашої державності.

Керівники навчальних груп провели години спілкування онлайн зі студентами «Код нації – вишиванка. Регіон Харківщина».

Учасники ОПП народної хореографії взяли участь у обласному онлайн заході (флешмобі) фахових коледжів Харківської області «Незламна Харківщина» з хореографічною композицією «Люди титани» (постановник К.Василенко).

15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною.

14 травня 2025 року

14 травня 2025 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів». У конференції взяла участь здобувачка освіти 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Лілія Палій. Студентка виступила на секції №3 «Проблеми прав і свобод людини в умовах воєнного часу» з доповіддю на тему: «Авторське право режисера в умовах воєнного часу: нові виклики та можливості» (керівник – викладач правознавства С.С.Селегєєв). Вітаємо з успішним виступом та бажаємо нових наукових досягнень!

14 травня 2025 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів». 14 травня 2025 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів». 14 травня 2025 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів». 14 травня 2025 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів».

13 травня 2025 року

13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі». Змістовно насичену зустріч провела випускниця коледжу 2012 року спеціальності «Хореографія» (ОПП «Народна хореографія») Помазан Юлія Володимирівна. На сьогодні наша гостя є виконуючою обов’язки головного балетмейстера Харківського академічного театру музичної комедії та за сумісництвом солістка балету Харківського академічного театру музичної комедії, хореограф-постановник Харківського незалежного театру «Theatre 057», балетмейстер-постановник школи танцю «Айседора», Переможець конкурсу «Молода людина року 2023» в галузі культури. Досвід, з яким вона щедро поділилася зі здобувачами 1-3 курсів, неоціненний для підростаючого покоління хореографів, керівників творчих колективів, які будуватимуть свою професійну кар’єру в період відновлення культурно мистецького простору в регіоні. Зустріч проводилася як в офлайн-форматі для здобувачів, що отримують індивідуальні консультації в коледжі так і транслювалась на інтернет-платформі Google Meet.

13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі» 13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі» 13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі»

11 травня 2025 року

Сьогодні в Україні і світі святкують Міжнародний день матері. День матері – не просто дата у календарі. Це спогади, тепло й вдячність, які завжди живуть у серці. Ми вшановуємо тих, чиї серця здатні вмістити весь світ. Тих, хто першими навчили любити, вірити, прощати. Хто обіймав без слів, підтримував у тиші, радів нашим перемогам більше, ніж ми самі.

Вітаємо не тільки матусь, а й бабусь, прийомних мам, хрещених, тітоньок і всіх, хто віддає дітям своє серце. Ви – рушій світла й добра. Зробіть сьогодні сімейне фото, зателефонуйте рідним, скажіть «люблю» і «дякую». Бо мама – не просто частина життя. Вона – все наше життя.

Студенти коледжу приєдналися до свята, створивши відеоролик під назвою «Матусю, ти – промінчик сонця, дарую світло і любов тобі», в якому представили свої фото з мамами.

Бібліотека презентувала віртуальну книжкову виставку «Уклін тобі, рідна Ненько!», у навчальних групах проведені вікторини «Мамо, ти у мене єдина у світі».

Вітаємо не тільки матусь, а й бабусь, прийомних мам, хрещених, тітоньок і всіх, хто віддає дітям своє серце. Ви – рушій світла й добра. Зробіть сьогодні сімейне фото, зателефонуйте рідним, скажіть «люблю» і «дякую». Бо мама – не просто частина життя. Вона – все наше життя.

11 травня 2025 року

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірка Харкова», який відбувся у нашому місті сьогодні. Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Дипломами Гран-прі нагороджені: Шевченко Анастасія, яка виконала варіацію Вакханки з балету «Вальпургієва ніч»; Ковальова Ірина – соло «Виснажуючи себе думками про нього»; дуети: «Вій. Остання молитва» представили Ковальова Ірина та Соколова Діана; «Локалізація 39-45» Мельник Кіра та Кондратенко Єлизавета; дипломом 1 ступеня журі відзначило номери «Механічна дія» та «Обсесія» у сольному виконані Мельник Кіри. Ваша перемога це результат наполегливої праці. Бажаємо дівчатам та їх педагогам натхнення, нових перемог і здійснення всіх творчих задумів.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу.

10 травня 2025 року

Вітаємо переможців XVІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Толока», який відбувся у місті Харкові. НАНТ «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) здобув звання лауреата І ступеня. Бажаємо учасникам колективу яскравих виступів та перемог у майбутніх творчих змаганнях.

XVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока», який відбувся у місті Харкові. НАНТ «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) здобув звання лауреата І ступеня XVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока», який відбувся у місті Харкові. НАНТ «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) здобув звання лауреата І ступеня

10 травня 2025 року

Вітаємо Євтушенко Єлизавету, студентку ОПП «Класична та сучасна хореографія», її викладача Павленко О.О. з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV», який відбувся у місті Харкові. Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» за виконання соло в хореографічній композиції «Мистецтво в складні часи». Бажаємо студентці професійного зростання, творчої наснаги та яскравих перемог у майбутньому, а викладачу – талановитих вихованців.

Євтушенко Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV» Євтушенко Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV» Євтушенко Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV»

9 травня 2025 року

Сьогодні Україна втретє разом із Європейським Союзом на державному рівні відзначає День Європи. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

В умовах війни це надає нам можливість показати свою вольову силу, незламність та готовність до змін. Це також важливий момент для наших європейських партнерів, які бачать нашу відданість спільним цілям і прагнуть нашої Перемоги.

З нагоди Дня Європи бібліотека коледжу підготувала інформаційне повідомлення «Європа без кордонів». Студентська рада ініціювала перегляд фотовиставки-подорожі «Європа – перехрестя культур і цивілізацій». Циклова комісія бібліотечних дисциплін представила віртуальну презентацію «Культурні столиці Європи: перша чверть ХХІ століття».

8 травня 2025 року

Вітаємо студентів коледжу із вдалим виступом на Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених.

6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях». Робота Анни Колодної була відмічена позитивними відгуками та фрагмент виступу представлено у новинах Каразінського університету. Бажаємо студентам наснаги, удачі, віри в те, що ваші дослідження можуть стати маленькою краплиною в великому океані науки, які вдосконалять світ і зроблять вас щасливішими як дослідників.

6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях» 6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях» 6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях» 6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях»

8 травня 2025 року

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Сьогодні ми схиляємо голови в скорботі та вдячності, згадуючи мільйони життів, які були покладені на вівтар боротьби зі злом, що охопило світ у середині XX століття. Українці тоді билися на всіх фронтах, визволяли окуповані землі, рятували людей. І саме сьогодні ми розуміємо: той подвиг – не лише історія, а частина нашої національної ДНК. Бо й нині – інше зло знову кидає виклик нашому народові. І знову наші воїни стають до бою. І знову Україна платить страшну ціну за право бути вільною. Пам’ятаємо кожного, хто не повернувся.

Вшановуємо кожного, хто вистояв. Схиляємося перед кожним, хто нині захищає нашу державу. Пам’ять – це те, що робить нас сильнішими. Перемога – це те, за що ми боремось. Вічна слава Героям! Слава Україні!

До Дня пам’яті та Перемоги в навчальних групах проведені тематичні виховні години «Хочу, щоб мирним був завтрашній день!», «Минуле з гірким присмаком», «Дякуємо Вам наші герої». Бібліотека презентувала віртуальну інформаційну годину «День пам’яті, надії та примирення: нам не потрібна війна».


сторінка 2   перейти >>                                                                
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту