Перейти до контакту
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

24 грудня 2024 року

24 грудня 2024 року студенти групи 92 ВТЗ (2-ї підгрупи) разом із викладачем Лялюк О.С. презентували практичний показ із режисури під назвою «Магічна історія».

Основою постановки став відомий цикл «Хроніки Нарнії» Клайва Стейплза Льюїса. Особливу увагу було приділено першій книзі циклу – «Лев, Біла Відьма та шафа». Глядачі разом із героями потрапили у казкову країну Нарнію, де зима тривала сто років.

Вистава вражала не лише грою акторів, а й майстерно виконаними декораціями. Чарівна шафа, через яку герої потрапляли до Нарнії, стала центральним елементом сцени. Зимові пейзажі із засніженими деревами, льодовими елементами та теплими вогниками створювали казкову атмосферу. Декорації змінювалися разом із розвитком сюжету: сцена трансформувалася з холодної зимової країни у світло й затишок, що символізувало перемогу добра.

Студенти блискуче передали дух «Хронік Нарнії», а викладач Лялюк О.С. допоміг створити справжнє театральне диво, яке надовго залишиться в пам’яті глядачів.

23 грудня 2024 року

Вітаємо! Студентів спеціальності «Хореографія» з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва Dance Festival «Iron Kharkiv».

Євтушенко Єлизавета стала володарем Гран-прі за соло у хореографічній композиції «Мистецтво в складні часи», Сіра Юлія отримала 1 місце за соло в композиції «Відпусти», Кіра Мельник – 2 місце за соло у номері «Авіакатастрофа».

Пишаємося Вами та зичимо творчої наснаги і перемог у майбутньому!

21 грудня 2024 року

19-20 грудня у Харкові яскравим концертом привітали працівників комунальних підприємств міста з Різдвом Христовим та Новим Роком. Харківський міський голова Ігор Терехов взяв участь у святковому вечорі. Він підкреслив, що завдяки щоденній праці комунальників, Харків найчистіший, найкомфортніший, найкращий. У заході взяли участь студенти та викладачі спеціальності «Хореографія».

20 грудня 2024 року

20 грудня в рамках осінньо-зимого сезону Дитячої філармонії ХНУМ імені І.П.Котляревського пройшов концерт юних виконавців Харкова. В концерті взяли участь і студенти Харківського фахового вищого коледжу мистецтв ОПП Народне інструментальне мистецтво: бандуристки Фанаскова Марія та Вяткіна Анастасія (клас викладачів Ніколенко С., Авдимирець Л.), домрист Дзюба Данило (клас викладача Колуканової Л., концертмейстер Калашнікова О.).

Дякуємо організатору заходу Юлії Ніколаєвській за можливість виступити онлайн в безпечному просторі. До нових творчих зустрічей.

19 грудня 2024 року

Сьогодні ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ гостинно відкрив двері безпечного простору для колег Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. Під срібні звуки бандури асистента-стажиста кафедри народних інструментів України Людмила Авдимирець (творчий керівник – доцент кафедри Любов Мандзюк) виконала низку вокальних творів українських композиторів-класиків, обробки народних пісень та твори сучасних авторів. Глядачі отримали незабутні враження, неймовірну насолоду та цілий вир приємних емоцій від натхненного виконання та чарівного голосу Людмили.

На закінчення концерту глядачів чекав сюрприз – виступ тріо бандуристок «Зоре Дана», в складі якого працює аспірантка.

Щиро дякуємо Людмилі Авдимирець за естетичну насолоду. Зичимо подальших творчих успіхів!

18 грудня 2024 року

18 грудня 2024 року відбувся святковий концерт «З відкритим серцем на Різдво». Атмосферою українських традицій наповнив захід фольклористичний гурт «Слобожаночка» під керівництвом заслуженої артистки України Олени Шишкіної. Народного колориту додав ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівники Світлана Ніколенко і Юлія Іванська).

Прозвучали композиції «Повільний сніг» Г.Бергерона у перекладенні Ю.Іванської та народна пісня «Небо ясні зорі вкрили» (музика Б.Сегіна, аранжування Юлії Іванської). Вокал у цих номерах виконала Авдимирець Людмила Євгенівна.

Теплими емоціями були сповнені виступи Катерини Слєпцової з піснею «З Новим роком і Різдвом» на слова і музику А.Кузьменка, Марії Фанаскової з композицією Я.Джуся «Щедрик мікс».

Хореографічний номер «Дві куми» викликав щирі усмішки глядачів, а народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (художній керівник – заслужений працівник культури Олена Ковалівська) зачарував своєю майстерністю.

Саксофоністки Остапенко Ніколета і Тимошенко Тетяна здивували глядачів сучасними інструментальними композиціями: «Чіллі Ча-Ча» Джессіки Джей і «Сон де лос Кокос» Хорхе Полануера.

Концерт став кваліфікаційним іспитом Катерини Безпалько та Вероніки Кульмінської здобувачів освіти ІV курсу ЦК «Сценічне мистецтво». Режисери вдало поєднали номери у єдину композицію за допомогою яскравих естрадних мініатюр, які виконали студенти: Дар’я Кадирова, Софія Супрун, Анна Зіновкіна, Георгій Авдонін. Захід став справжнім святом таланту, мистецтва і новорічного настрою, залишивши незабутні враження в серцях глядачів.

18 грудня 2024 року

Сьогодні наші бандуристи подарували справжню магію, взявши участь у незабутньому новорічному концерті «З відкрити серцем на Різдво».

Це було більше, ніж концерт – це єдність традицій, тепла різдвяного духу, яку відчував кожен глядач та участники заходу.

18 грудня 2024 року

17 грудня 2024 року, в рамках співпраці із зовнішніми стейкхолдерами, відбулась онлайн-зустріч потенційних роботодавців зі здобувачами мистецької освіти випускних курсів освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» (спеціальність 025 «Музичне мистецтво») на тему «Підготовка та працевлаштування здобувачів мистецької освіти: компетентності, практика, перспективи».

В рамках онлайн-зустрічі з доповідями виступили представники закладів початкової мистецької освіти Харківщини:

Поліна Зоріна, заступник директора з виховної роботи КЗ МО «Дитяча музична школа №13 імені М.Т.Коляди», Харківської міської ради, викладач-методист;

Юлія Еткало, директор КЗ СМО «Люботинська дитяча музична школа», викладач-методист;

Таїсія Шабанова, керівник ансамблю народних інструментів «Весняночка» КЗ СМО «Слобожанська школа мистецтв»;

Лариса Сотникова, директор КЗ МО «Дитяча школа мистецтв №2» Харківської міської ради, викладач-методист.

Щиро дякуємо спікерам за цікаві доповіді та корисні поради! Особливо вдячні за те, що ви поділилися своїм професійним досвідом, баченням сучасних викликів у сфері мистецької освіти та практичними рекомендаціями щодо професійної підготовки майбутніх фахівців та працевлаштування.

Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість працювати.

15 грудня 2024 року

Вітаємо студентів 4 курсу спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» із вдалим виступом на сцені ХНАТОБ разом із провідними артистами балету на прем’єрі балету «Білосніжка та семеро гномів», який відбувся 13-14 грудня 2024 року.

13 грудня 2024 року

НАНТ «Закаблуки» ХФВКМ взяв участь у новорічних заходах Харківської міської ради. Вітаємо учасників із вдалим виступом!

13 грудня 2024 року

Вітаємо! Викладачів класу гітари Лейбіну А.В., Половинку І.О., студентів Макаренко Ю., Семиволоса А., Приходька А., учня з педагогічної практики Бєлогурова О. ОПП «НАРОДНЕ ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» ХАРКІВСЬКОГО ФАХОВОГО ВИЩОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ з достойним виступом та перемогою у II міжнародному двотуровому музичному онлайн-конкурсі «Струни світу». Щира подяка кожному студенту і викладачам за майстерність та наполегливість!

6 грудня 2024 року

Шановні Воїни Збройних Сил України!
Дорогі наші Захисники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Збройних Сил України! Ви – справжні Воїни світла, які мужньо і хоробро б’ються з ворогом за Батьківщину, наш сон і спокій. Вами захоплюється світ та пишається народ України!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих Героїв. Зичимо всім Захисникам і Захисницям України міцного здоров’я, наснаги, родинного тепла, любові, успішної реалізації задумів і планів, здійснення мрій!

Нехай Пресвята Богородиця огорне Вас ніжною Материнською любовʼю, а Господь своєю міцною незбагненною силою стане опорою у боротьбі. Доземний уклін всім захисникам! Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!



5 грудня 2024 року

4 грудня 2024 року до Дня прав людини в межах вивчення навчальної дисципліни «Основи правознавства» у коледжі відбувся круглий стіл на тему: «Твір мистецтва як об’єкт авторського права». Учасниками стали студенти 2 курсу різних спеціальностей, які були поділені на доповідачів (виступали із доповіддю) та дискутантів (аналізували виступ доповідачів).

Під час круглого столу були розглянуті такі актуальні питання: «Авторське право: визначення поняття та законодавча база», «Інтелектуальна власність у сфері театра та кіно», «Авторські права на музику», «Танець як об’єкт авторського права».

Доповіді викликали інтерес та жваве обговорення. Яскравим фіналом заходу виявилася підсумкова дискусія «Дотримання авторських прав в Україні: сучасний стан та перспективи». Усі присутні мали змогу висловити власну думку та знайти спільні шляхи вирішення цієї важливої проблеми.

4 грудня 2024 року

3 грудня 2024 року в коледжі відбулося відкрите заняття з соціології, яке стало потужною платформою для обговорення важливих екологічних питань. Основним доповідачем виступала студентка 4-го курсу ОПП «Видовищно-театралізовані заходи» Супрун Софія (викладач – І.М.Скирда). Тема заняття «Екологічна соціологія» була розкрита через призму актуальних питань, таких як «Вплив суспільства на природу», «Роль нашої поведінки у змінах довкілля», «Екоактивізм та його вплив на політичні й соціальні процеси» тощо.

Питання, що були підняті під час заняття, змусили аудиторію замислитись над власною екологічною поведінкою. Студенти коледжу долучилися до обговорення сучасних екологічних викликів, впливу людської діяльності на довкілля та ролі соціології у формуванні екологічної свідомості суспільства. Учасники дискусії навели приклади успішних екологічних ініціатив в різних країнах і замислились над тим, як кожен із нас може зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища. Цікаві факти й статистика, наведені у презентації, викликали жваву дискусію і сприяли розумінню того, що навіть найменші дії можуть призвести до великих змін. Заняття стало яскравим прикладом того, як екологічні теми можуть надихати та мотивувати до дій.

Особливу увагу було приділено акції нашого коледжу «Повернення наших воїнів до повноцінного життя: збирай кришки на протези для воїнів!». Ця акція є маленьким, але важливим кроком як до збереження нашої планети для майбутніх поколінь так і прикладом посильної допомоги нашим захисникам!

Дякуємо Софії Супрун і активним учасникам дискусії за внесок у формування екологічної свідомості молоді!

3 грудня 2024 року

2 грудня 2024 року до Дня самоврядування в Україні у приміщенні ХНАТОБ відбувся урочистий захід, в якому взяв участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська, балетмейстер К.Василенко).

Ігор Терехов нагородив працівників місцевого самоврядування з нагоди прийдешнього професійного свята.

Мер наголосив, що працівники місцевого самоврядування є важливою опорою державності, а їхня робота допомагає зберігати баланс між потребами громади та викликами воєнного часу. «Ми маємо змогу святкувати День місцевого самоврядування тільки завдяки нашим військовим. Наша спільна мета – перемога і справедливий мир. І він обов’язково настане!» – зазначив Ігор Терехов.

2 грудня 2024 року

Вітаємо Понікарьову Валерію, студентку спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» з перемогою у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «DANCE SONG FEST2024». Валерія стала лауреатом I ступеня у номінації «Джазовий вокал». Зичимо Валерії та її викладачу Кобзєву С.С. невичерпного натхнення і неодмінного здійснення мрій! Разом до перемоги.

30 листопада 2024 року

29 листопада 2024 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулася ХLII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Традиційні та актуальні завдання краєзнавства в Україні (до 220-річчя заснування Каразінського університету)».

На секції «Краєзнавство у дзеркалі мистецтва і літератури» виступила здобувачка освіти 1 курсу ОПП «Народне інструментальне мистецтво» Шуміліна Анна (керівник – викладач історії Селегєєв С.С.). Студентка представила доповідь «Гнат Хоткевич – бандурист-новатор», у якій охарактеризувала новаторський підхід до техніки гри на бандурі, інноваційну діяльність у сфері освіти, організаторський талант Гната Мартиновича Хоткевича. Вітаємо Анну з успішною участю та бажаємо нових наукових досягнень!

29 листопада 2024 року

З 4 по 29 листопада 2024 року на базі коледжу відбувалася педагогічна практика студентів філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Практика почалася з установчої конференції, де з привітальним словом виступила директор коледжу Л.Г.Морозко. Керівниками були викладачі дисциплін гуманітарного спрямування І.М.Скирда, Ю.С.Олійник, С.С.Селегєєв. Протягом місяця здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з особливостями освітнього процесу коледжу, підготувати методичні розробки, провести власні лекційні і практичні заняття тощо. Яскравою подією практики став вебінар «Що таке мрія та чому важливо мріяти?», який було проведено до Всесвітнього дня філософії. Майбутні педагоги набули необхідних знань і навичок, а головне – безцінний досвід. Бажаємо розвитку та найвищих професійних вершин!

26 листопада 2024 року

Вітаємо Оркестр народних інструментів Харківського фахового вищого коледжу мистецтв «СЛОБОЖАНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» (Керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Андрій СТРІЛЕЦЬ) з перемогою у конкурсі-фестивалі «Austrian stars». Колектив став володарем Гран-прі.

Щира подяка кожному студенту, викладачам та керівнику за майстерність та наполегливість! Пишаємося Вами.

25 листопада 2024 року

З 7 жовтня по 24 листопада 2024 року на базі коледжу відбувалася педагогічна практика студентів 2 курсу магістратури історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Практика почалася з установчої конференції, де з привітальним словом виступила директор коледжу Л.Г.Морозко. Керівниками були викладачі історії та суспільствознавчих дисциплін І.М.Скирда, С.С.Селегєєв. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з особливостями освітнього процесу в коледжі, робочими навчальними програмами гуманітарних дисциплін, підготувати плани-конспекти, провести власні заняття, навчитися оцінювати домашні завдання тощо. До Міжнародного дня студента практикантами було проведено вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох». Майбутні вчителі (викладачі) історії набули необхідних знань і навичок, а головне – безцінний досвід. Бажаємо професійного зростання та успіхів у педагогічній діяльності!

25 листопада 2024 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» з перемогою у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», який відбувся у приміщенні ХНАТОБ 24 листопада 2024 року. Колектив представив хореографічні композиції «Від Києва до Лубен» та «Зеленеє жито» і став лауреатом I ступеня.

Бажаємо учасникам та керівникам творчого колективу не зупинятися на досягнутому, не втрачати ентузіазму та радувати глядачів новими постановками.

Миру та благополуччя усім нам!

24 листопада 2024 року

21 листопада 2024 року з нагоди Всесвітнього дня філософії для здобувачів освіти різних курсів  відбувся вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?». Спікерами виступили студенти філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу.

Захід пройшов під слоганом «Поки ми віримо у мрію – ніщо не випадково» і зібрав більше 50 учасників. Онлайн-зустріч було присвячено міркуванням над поняттям «мрія» і її роллю у житті людини. Здобувачі освіти шукали відповіді на питання: «Що таке мрія?», «Мрія – це лише витвір уяви, чи потужний інструмент змін?», «Як мрії допомагають знаходити сенс життя та перетворювати його на щось більше?», «Чому мріяти важливо і як це може впливати на кожен наш крок?».

Метою вебінару було показати, що мрія є рушійною силою у житті людини, допомогти студентам краще зрозуміти себе, знайти нові джерела натхнення і зробити перший крок до здійснення власних мрій. Захід пройшов у теплій атмосфері та викликав велике зацікавлення учасників.

<
>

24 листопада 2024 року

Щиро вітаємо студентів класу бандури Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Фанаскову Марію, Александрову Мар’яну, викладача Ніколенко Світлану Миколаївну та концертмейстера Недомолкіну Світлану Леонідівну із перемогою на міжнародному музичному онлайн конкурсі «Струни світу»! Нехай ця перемога стане для студентів лише початком великого творчого шляху, сповненого нових здобутків, яскравих виступів і незабутніх моментів! Пишаємося вами та бажаємо подальших звершень!

сторінка 4   перейти >>                                                             
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту