Перейти до контакту
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

26 листопада 2024 року

Вітаємо Оркестр народних інструментів Харківського фахового вищого коледжу мистецтв «СЛОБОЖАНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» (Керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Андрій СТРІЛЕЦЬ) з перемогою у конкурсі-фестивалі «Austrian stars». Колектив став володарем Гран-прі.

Щира подяка кожному студенту, викладачам та керівнику за майстерність та наполегливість! Пишаємося Вами.

Конкурс-фестиваль «Austrian stars» Конкурс-фестиваль «Austrian stars»

25 листопада 2024 року

З 7 жовтня по 24 листопада 2024 року на базі коледжу відбувалася педагогічна практика студентів 2 курсу магістратури історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Практика почалася з установчої конференції, де з привітальним словом виступила директор коледжу Л.Г.Морозко. Керівниками були викладачі історії та суспільствознавчих дисциплін І.М.Скирда, С.С.Селегєєв. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з особливостями освітнього процесу в коледжі, робочими навчальними програмами гуманітарних дисциплін, підготувати плани-конспекти, провести власні заняття, навчитися оцінювати домашні завдання тощо. До Міжнародного дня студента практикантами було проведено вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох». Майбутні вчителі (викладачі) історії набули необхідних знань і навичок, а головне – безцінний досвід. Бажаємо професійного зростання та успіхів у педагогічній діяльності!

Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох»

25 листопада 2024 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» з перемогою у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», який відбувся у приміщенні ХНАТОБ 24 листопада 2024 року. Колектив представив хореографічні композиції «Від Києва до Лубен» та «Зеленеє жито» і став лауреатом I ступеня.

Бажаємо учасникам та керівникам творчого колективу не зупинятися на досягнутому, не втрачати ентузіазму та радувати глядачів новими постановками.

Миру та благополуччя усім нам!

Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa» Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa» Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa» Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa»

24 листопада 2024 року

21 листопада 2024 року з нагоди Всесвітнього дня філософії для здобувачів освіти різних курсів  відбувся вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?». Спікерами виступили студенти філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу.

Захід пройшов під слоганом «Поки ми віримо у мрію – ніщо не випадково» і зібрав більше 50 учасників. Онлайн-зустріч було присвячено міркуванням над поняттям «мрія» і її роллю у житті людини. Здобувачі освіти шукали відповіді на питання: «Що таке мрія?», «Мрія – це лише витвір уяви, чи потужний інструмент змін?», «Як мрії допомагають знаходити сенс життя та перетворювати його на щось більше?», «Чому мріяти важливо і як це може впливати на кожен наш крок?».

Метою вебінару було показати, що мрія є рушійною силою у житті людини, допомогти студентам краще зрозуміти себе, знайти нові джерела натхнення і зробити перший крок до здійснення власних мрій. Захід пройшов у теплій атмосфері та викликав велике зацікавлення учасників.

Вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?» Вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?» Вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?» Вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?» Вебінар «Що таке мрія і чому важливо мріяти?»
<
>

24 листопада 2024 року

Щиро вітаємо студентів класу бандури Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Фанаскову Марію, Александрову Мар’яну, викладача Ніколенко Світлану Миколаївну та концертмейстера Недомолкіну Світлану Леонідівну із перемогою на міжнародному музичному онлайн конкурсі «Струни світу»! Нехай ця перемога стане для студентів лише початком великого творчого шляху, сповненого нових здобутків, яскравих виступів і незабутніх моментів! Пишаємося вами та бажаємо подальших звершень!

Міжнародний музичний онлайн конкурс «Струни світу» Міжнародний музичний онлайн конкурс «Струни світу» Міжнародний музичний онлайн конкурс «Струни світу» Міжнародний музичний онлайн конкурс «Струни світу»

23 листопада 2024 року

23 листопада 2024 студенти спеціальності «Хореографія» взяли участь у концертній програмі «Неймовірне бароко» Харківської обласної філармонії. Це була незабутня музична подорож у світ барокової величі. Живі хореографічні образи у виконанні студентів стали спеціальним сюрпризом для глядачів.

Концертна програма «Неймовірне бароко» Концертна програма «Неймовірне бароко» Концертна програма «Неймовірне бароко»

23 листопада 2024 року

23 листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів. Кожного року ця незабутня дата припадає на останню суботу листопада. День пам’яті жертв Голодоморів – день великої скорботи для українців.




Цього року ми втретє вшановуємо жертв комуністичного геноциду в умовах повномасштабної геноцидної війни Росії проти України. Трагічні події, які ми переживаємо, засвідчують: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – гідно вшановані. З нагоди цієї пам’ятної дати бібліотека Коледжу пропонує до вашої уваги віртуальну книжкову виставку «Голодомор – помста за свободу». Переглянути її можна на сайті бібліотеки в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

22 листопада 2024 року

Вітаємо студентів спеціальності «Хореографія» із вдалим виступом разом з артистами балету на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка. Студенти представили свої творчі роботи: «Осінь» (2-4 курси), «Суспільство» (дебют першокурсників). Соколова Діана та Ковальова Ірина виступили в дуеті з композицією «По той бік себе», а Євтушенко Єлизавета виконала соло «Мистецтво в складні часи». Ми пишаємося вами!

Виступ на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка Виступ на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка Виступ на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка Виступ на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка Виступ на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка Виступ на сцені ХНАТОБ імені М.В.Лисенка

21 листопада 2024 року

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки… Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно. Вони – Герої нашого часу.

Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям!




Сьогодні в навчальних групах були проведені інформаційні відео хвилинки, підготовлені студентами спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» про ці події.

17 листопада 2024 року

Шановні студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента – свята молодості, оптимізму і романтики! Студентські роки – цікавий, веселий і водночас відповідальний етап у житті кожної людини.

Бажаємо Вам енергійності і цілеспрямованості, неодмінних успіхів і нових творчих досягнень! Віримо у Ваше щасливе майбутнє!



15 листопада 2024 року

Вітаємо студентів спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» із вдалим виступом у фестивальному проекті «Зірки XXI сторіччя» та перемогою у XII інтернаціональному фестивальному чемпіонаті талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL», який відбувся у місті Києві 15 листопада 2024 року. Бажаємо натхнення та нових творчих досягнень.

Фестивальний проект «Зірки XXI сторіччя» та XII інтернаціональний фестиваль-чемпіонат талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL» Фестивальний проект «Зірки XXI сторіччя» та XII інтернаціональний фестиваль-чемпіонат талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL» Фестивальний проект «Зірки XXI сторіччя» та XII інтернаціональний фестиваль-чемпіонат талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL» Фестивальний проект «Зірки XXI сторіччя» та XII інтернаціональний фестиваль-чемпіонат талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL» Фестивальний проект «Зірки XXI сторіччя» та XII інтернаціональний фестиваль-чемпіонат талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL» Фестивальний проект «Зірки XXI сторіччя» та XII інтернаціональний фестиваль-чемпіонат талантів та творчості «TOP FEST UA: GRAND FINAL»

14 листопада 2024 року

14 листопада 2024 року викладачі історії та громадянської освіти взяли участь у ХVІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії». Захід був організований Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди. Викладачі виступили із власними доповідями: І.М.Скирда «Інтерактивні методи у викладанні історії: від теорії до практики», С.С.Селегєєв та А.В.Скирда «Символи Української Державності у навчальному матеріалі з історії: формування асоціацій та асоціативних зв’язків».

ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії»

13 листопада 2024 року

13 листопада 2024 року з нагоди Міжнародного дня студента для здобувачів випускних курсів відбувся вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох». Спікерами виступили студенти 2 курсу магістратури історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час заходу було розглянуто передумови та процес виникнення університетів і коледжів, особливості студентської культури різних історичних епох, висвітлено повсякденні практики і традиції сучасного українського студентства. Учасники зустрічі обговорили актуальні питання та тенденції у сфері освіти, значення студентського самоврядування для громадянського суспільства, поділилися власними враженнями і найяскравішими спогадами про навчання.

Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох» Вебінар «Gaudeamus igitur: студентська культура різних історичних епох»

9 листопада 2024 року

Щиро вітаємо талановиту молодь коледжу – викладачів Василенко К.О., Лошкова А.Ю., Лялюка О.С., Півторацького А.И., Стрілець Т.В. з заслуженим відзначенням вашої щоденної праці зі збереження національної культурної спадщини України з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, сімейного тепла та злагоди, а рідній країні миру та процвітання!

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада 2024 року

Шановні наші викладачі! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури і майстрів народного мистецтва!

Ви покликані дарувати радість душі і розуміння прекрасного. Завдячуючи вам ми вчимося любити свій край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, наповнює нас патріотичними почуттями.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо нашого коледжу, Слобожанщини, України.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким багатий наш коледж завдяки вашій творчості. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

А ми разом із вами наполегливо працюватимемо на радість людям!


З любов’ю до кожного
студентська рада ХФВКМ

8 листопада 2024 року

Студенти Харківського фахового вищого коледжу мистецтв також приєднуються до святкових вітань з нагоди Міжнародного дня піаніста!

8 листопада 2024 року

Шановні піаністи та всі шанувальники фортепіанного мистецтва! Вітаємо ВАС з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПІАНІСТА!

Щороку 8 листопада у світі відзначається Всесвітній день піаніста – свято фортепіанної музики, день вшанування виконавських досягнень піаністів всього світу. Цей день став нагодою для відзначення внеску піаністів у світову культуру, адже завдяки їхній виконавській майстерності сьогодні звучать відомі шедеври класичної та сучасної музики. Мистецтво гри на фортепіано було і залишається одним з найвизначніших видів музичної діяльності.

Тож сьогодні проведемо день, насолоджуючись звучанням фортепіано, майстерністю видатних музикантів минулого і сьогодення, підтримаймо натхненну гру юних виконавців, які роблять перші кроки в світі фортепіанного виконавства! Натхненної гри і гарної музики!

З повагою, Організаційний комітет І Обласного концерту-фестивалю фортепіанної музики «PIANO PARNAS: класика і джаз» до Міжнародного дня піаніста 8 листопада 2024 року, місто Харків.

4 листопада 2024 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» із вдалим виступом у гала-концерті переможців VII Всеукраїнського конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г.Шевченка. Наш творчий колектив став Лауреатом I ступеня в номінації «К» (хореографічні колективи освітніх закладів) та був дуже щасливий виступити на одній з кращих сцен України поряд з професійними виконавцями. Бажаємо всім учасникам колективу наснаги, неповторних колоритних виступів, здійснення мрій та нових творчих злетів.

VII Всеукраїнський конкурс народної хореографії імені Павла Вірського VII Всеукраїнський конкурс народної хореографії імені Павла Вірського VII Всеукраїнський конкурс народної хореографії імені Павла Вірського VII Всеукраїнський конкурс народної хореографії імені Павла Вірського

29 жовтня 2024 року

Вітаємо Гончаренко Ярину і Сіру Юлію, студентів спеціалізації «Класична і сучасна хореографія» з перемогами у спортивних змаганнях у складі збірної України з акробатичного рок-н-ролу на чемпіонаті світу, який проходив у місті Кракові (Республіка Польща) 25-27 жовтня 2024 року та у змаганнях Кубку України з естетичної групової гімнастики (довга програма), який відбувся у місті Вінниця, 24-28 жовтня 2024 року. Бажаємо щоб спортивний азарт завжди супроводжував  вас по життю, допомагаючи бути сильними і витривалими! Будьте щасливі і позитивні, ми пишаємося вами!

Кубок України з естетичної групової гімнастики Кубок України з естетичної групової гімнастики Кубок України з естетичної групової гімнастики Кубок України з естетичної групової гімнастики

28 жовтня 2024 року

Вітаємо Анікеєву Юліанну з перемогою (лауреат 2 премії) на Першому всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах України імені Володимира Комаренка. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися вперед, підкорювати будь-які вершини. Нехай на шляху до успіху Вам завжди світить щаслива зірка!

Перший всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах України імені Володимира Комаренка

27 жовтня 2024 року

Вітаємо студентів та викладачів спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» з успішним виступом на фестивалі хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV». Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, завжди прагнути нових висот! Нехай ваші творчі пошуки завжди будуть натхненними! Ми пишаємося вами, ви – молодці!

Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV» Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV» Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV» Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV» Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV» Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV» Фестиваль хореографічного мистецтва «ІRON KHARKIV»

27 жовтня 2024 року

27 жовтня в Україні відзначається надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови!

Це свято величі багатовікової історії української мови, її багатства та унікальності, свято єднання українців. Воно спрямоване на підтримку та розвиток української мови як неодмінного елементу національної самосвідомості та культурної спадщини України. Українська мова – це фундамент і основа нашої державності, це наш кордон і наша зброя, наш храм і собор душі української нації.

Упродовж 21-28 жовтня з ініціативи циклової комісії гуманітарних та природничих дисциплін студенти та викладачі коледжу взяли участь у заходах під поетичною назвою «Зачаруй мене українським словом», зокрема, у пізнавальній грі «Чи знаю я українську мову?», написанні загальнонаціонального диктанту «Магія голосу»; у конкурсах знавців української мови: ХХV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (І етап) та ХV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (відбірковий етап); відвідали відкриту виховну годину «О, слово рідне...», підготовлену керівником навчальної групи 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Бурдовим А.Л.

День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови

25 жовтня 2024 року

24 жовтня 2024 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулася наукова конференція ХVІ Астаховські читання «Актуальні проблеми історіографії та джерелознавства (до 60-річчя кафедри історіографії, джерелознавства та археології)». Робота конференції проходила у 5 секціях: «Історія кафедри», «Історіографія», «Джерелознавство», «Археологія», «Спадщина та війна». У конференції взяли участь викладачі коледжу. Спільну доповідь «Організація педагогічної практики студентів-істориків у мистецькому освітньому середовищі: виклики та перспективи (харківський кейс)» представили заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат історичних наук І.М.Скирда та завідувач відділення С.С.Селегєєв.

ХVІ наукова конференція «Астаховські читання» ХVІ наукова конференція «Астаховські читання» ХVІ наукова конференція «Астаховські читання» ХVІ наукова конференція «Астаховські читання» ХVІ наукова конференція «Астаховські читання»
сторінка 7   перейти >>                                                                
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту